ALPN: Zygi Ranch obejmuje prowadzenie

Dodano: 5 czerwca 2012 11:14, Autor: Adrian Paszczyk

Pod nieobecność Dream Teamu drużyna Zygi Ranch objęła prowadzenie w Amatorskiej Lidze Piłki Nożnej.

W ostatnim meczu obecnego lidera po pierwszej połowie pachniało małą sensacją. Roch Jasienica postawił twarde warunki faworytom rozgrywek i to on objął jednobramkowe prowadzenie, które utrzymało się do końca pierwszej odsłony meczu. W drugiej połowie Zygi Ranch zdecydowanie poprawił grę i zdobył 6 bramek nie tracąc już ani jednej. Dzięki temu zwycięstwu Zygi Ranch przesunął się na pierwsze miejsce zastępując na nim Dream Team, który w minionej kolejce nie grał z powodu przełożenia meczu na inny termin.

Pewne zwycięstwa odnotowały także drużyny Apin i Nagoszewa, które kolejno zajmują 2 i 3 miejsce. Apin zmierzył się z Orz Kosewo i wygrał 7:3, natomiast Nagoszewo pokonało OCB 9:2.

Kolejka VIII - Data 03.06.2012

Nagoszewo - OCB - 9:2 (2:1)
BDArt - ZGK - 3:6 (3:4)
Roch Jasienica - Zygi Ranch - 1:6 (1:0)
Apin - Orz Kosewo - 7:3 (3:2)
Jednostka Wojskowa - WKS Dąbrowa - 12:3 (7:3)
OstrowMaz24 - Meksyk - 2:4 (0:1)
Dream Team - AS Trynosy - przełożony

Tabela

Po minionej kolejce Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej na szczyt tabeli powrócił Dream Team, który na kilka kolejek stracił fotel lidera na rzecz APIN.

ALPN: Apin traci pierwsze punkty w obecnym sezonie

15 maja 2012, Adrian Paszczyk

Lider tabeli Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej dotychczas wygrywał wszystkie mecze. Pierwsze potknięcie miało miejsce w minionej, 5 kolejce.

ALPN: Obfita w gole kolejka Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej