Żona ukradła mu aparat

Dodano: 8 czerwca 2012 12:22, Autor: Adrian Paszczyk

Do tego niecodziennego zgłoszenia doszło 6 czerwca.
Mieszkaniec miejscowości Grądy zawiadomił ostrowską policję, że jego żona dokonała kradzieży aparatu fotograficznego i ładowarki. Sprzęt miał być wart 1200 zł - twierdzi okradziony współmałżonek.

REKLAMA


Zobacz również

Wandale zniszczyli samochody

6 czerwca 2012, Adrian Paszczyk

Porysowany lakier, powybijane szyby i reflektory - to skutki ataku wandali.

Złodzieje mieli pecha, trafili na patrol policji

6 czerwca 2012, Adrian Paszczyk

3 mężczyzn przewoziło w aucie skradzione mienie.

16-latni przestępca złapany - ma na swoim koncie liczne kradzieże

5 czerwca 2012, Adrian Paszczyk

W ubiegłym tygodniu ostrowscy policjanci dokonali zatrzymania 16-letniego mieszkańca Ostrowi Mazowieckiej, nastolatek przyznał się do licznych kradzieży, włamań i pobicia.

Komentarze

Dodano: 9 czerwca 2012 23:21, użytkownik usunięty

zapewne żona ostro daje w lampę - dlatego zgłosił...

 

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

ZHUP "MARK" S.C. Ryszard Kunka Marcin Kunka

ul. Sikorskiego 51A
07-300 Ostrów Mazowiecka

Meble wysokiej jakości na zamówienie!

Kort tenisowy w Komorowie

07-300 Ostrów Mazowiecka

Zajęcia indywidualne i grupowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zapraszamy!

Ubezpieczenia Kożuchowscy

ul. Ks. Jana Sobotki 4
07-300 Ostrów Mazowiecka

Ubezpieczamy domy, samochody, firmy!

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]