Trampkarze MKS-u Małkinia o krok od awansu

Dodano: 19 czerwca 2012 20:10, Autor: Tomasz Krupa

Trampkarzy MKS-u Małkinia od wielkiego sukcesu, czyli awansu do Mazowieckiej Ligi Trampkarzy dzieli jedynie jedno spotkanie.
Podopieczni Arka Borowego po zajęciu pierwszego miejsca w Siedleckiej Lidze Okręgowej otrzymali szansę gry o Mazowiecką Ligę. Muszą jedynie wygrać spotkania barażowe. W półfinale czerwono-zieloni rywalizowali z wicemistrzem drugiej grupy zespołem Sępu Żelechów. W pierwszym spotkaniu młodzież MKS-u pokazała, że pierwsze miejsce w obecnym sezonie w Lidze Okręgowej nie było przypadkiem. Po pierwszej połowie prowadzili na wyjeździe 4-0, niestety w drugiej połowie podopieczni Borowego rozluźnili szyki obronę i dali sobie wbić 3 bramki. Ostatecznie spotkanie zakończyło się zwycięstwem 4-3 dla MKS-u. Zespół Sępa Żelechów zrezygnował z przyjazdu do Małkini i takim sposobem, "emkaesiacy" awansowali do finału. Rywalem jest Wilga Miastków, która bez problemów pokonała zawodników Naprzodu Skórzec.

Pierwsze spotkanie finałowe odbyło się na boisku w Małkini, gdzie miejscowi rozgromili rówieśników z Miastkowa, aż 5-0. Wynik i gra młodego zespołu MKS-u bardzo cieszy, dzięki temu zwycięstwu mają solidną zaliczkę przed rewanżem, który odbędzie się w najbliższą sobotę. Spotkanie rozpocznie się o godz. 15.00

MKS Małkinia - Wilga Miastków 5-0 (1-0)
M. Rutkowski x2, M. Zawistowski x2, M. Jarząbek
MKS Małkinia: K. Kochański - B. Wróblewski (P. Barszcz), K. Szram, K. Klamer, K. Krawczyk (A. Borowy), M. Orłowski (P. Wachowski), M. Zyśk (P. Krych), M. Rutkowski, P. Spaltabaka (M. Zawistowski), K. Dębowiak, M. Jarząbek (D. Fidorczuk)