W wyniku podjętych przez policję działań dokonano zatrzymania dwóch 17-latków, mieszkańców rejonu Białegostoku. Obaj przyznali się do włamania i zostali zatrzymani w policyjnym areszcie.
Dodano: 27 czerwca 2012 12:07, Autor: Adrian Paszczyk
Mężczyzna chciał ukraść radio samochodowe. Ochroniarz był jednak na straży i ujął włamywacza.
3 mężczyzn przewoziło w aucie skradzione mienie.
Samochód nie był wiele wart, złodziej porzucił go niedługo po tym jak został skradziony.
Komentarze
Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.