Sala ślubów zlikwidowana

Dodano: 15 lipca 2012 13:27, Autor: Adrian Paszczyk

W dawnej sali ślubów znajdzie się biuro obsługi radnych.
- Urząd Stanu Cywilnego w Ostrowi Mazowieckiej udziela ostatnio ok. 50 ślubów rocznie. Śluby cywilne są udzielane w większości przypadków w soboty, które są dniami wolnymi od pracy. Zatem ok. 250 dni roboczych w urzędzie jest to pomieszczenie utrzymywane zbędnie zarówno w zakresie merytorycznym jak i finansowym. Przede wszystkim zaś w tym miejscu trzeba podkreślić, że część pracowników pracuje w warunkach bardzo trudnych, podczas gdy tak duże powierzchnie stoją "pustostanem". - czytamy w uzasadnieniu likwidacji sali ślubów.

REKLAMA



W nowo zaadaptowanym pomieszczeniu mieścić się będzie teraz biuro obsługi radnych. Śluby udzielane mają być w sali konferencyjnej - Śluby będą odbywały się w innym pomieszczeniu Urzędu Miasta wskazanym przez Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego. Być może będzie to sala konferencyjna - czytamy dalej w informacji wydanej przez urząd miasta.

Zobacz również

Będą obradować

11 lipca 2012, Adrian Paszczyk

W najbliższy poniedziałek odbędzie się XXIII sesja rady miasta zwołana w trybie nadzwyczajnym.

Komentarze

Dodano: 15 lipca 2012 20:51, (piotrwielki)

Ta sala ślubów to praktycznie nigdy nie była potrzebna.Tak jak śluby.Sala konferencyjna też jest niepotrzebna.Przed wojną w sali konferencyjnej urzędował Burmistrz.Teraz też tak powinno być.Przecież Pan Burmistrz już u siebie nie ma gdzie archiwizować dokumentów.Potrzebne są nowe metry.A i nie musiałby zmieniać pomieszczeń jak zwoła se sesje.Przecież teraz te sesje to będą co dzień.Nadzwyczajne oczywiście, bo sytuacja tego wymaga.

 

Dodano: 16 lipca 2012 16:44, (buu)

jak to sluby nie sa potrzebne?

 

Dodano: 18 lipca 2012 21:16, (sztukmistrz)

Dotychczas śluby na sali konferencyjnej były tylko dla uprzywilejowanych par i gości.

 

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

ZHUP "MARK" S.C. Ryszard Kunka Marcin Kunka

ul. Sikorskiego 51A
07-300 Ostrów Mazowiecka

Meble wysokiej jakości na zamówienie!

TERRAPRO Roboty Ziemne

ul. Rataja 22
07-300 Ostrów Mazowiecka

Usługi koparkami, transport materiałów, montaż szamb betonowych. Zapraszamy!

ALIOR BANK S.A.

ul. Mieczkowskiego 6
07-300 Ostrów Mazowiecka

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]