KS Ostrovia ma nowego trenera

Dodano: 16 lipca 2012 13:34, Autor: Tomasz Krupa

Nowym szkoleniowcem zespołu seniorskiego Klubu Sportowego Ostrovia został Paweł Kowalczyk.
W zeszłą środę, władze klubu KS Ostrovia podjęli decyzję, że obowiązki trenera po transferze Marcina Truszkowskiego do ŁKS-u Łomża będzie pełnił Paweł Kowalczyk.

Paweł Kowalczyk jeszcze jako trener rocznika 1993/1994

Kowalczyk po raz pierwszy w swojej karierze będzie współpracował z zespołem seniorskim, wcześniej z sukcesami prowadził drużyny młodzieżowe (przyp. red. awans Ostrovi z rocznika 1993/1994 do Mazowieckiej Ligi).
REKLAMA


Nowemu trenowi żółto-zielonych i całej drużynie życzymy sukcesów w nadchodzącym sezonie IV ligi mazowieckiej.

Komentarze

Możliwość dodawania komentarzy została zablokowana.
Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

MI-4 Anna Jagodzińska

ul. Plac Ks. Anny Mazowieckiej 4
07-300 Ostrów Mazowiecka

Nowe kserokopiarki - gwarancja jakości!

Góralczyk Nieruchomości

07-300 Ostrów Mazowiecka

Zapraszamy!

Grabowy Design Producent Mebli Na Wymiar

ul. Podstoczysko 20
07-300 Ostrów Mazowiecka

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]