Olimpia Zambrów minimalnie lepsza od KS Ostrovi

Dodano: 19 lipca 2012 07:52, Autor: Tomasz Krupa

W drugim spotkaniu kontrolnym zespół KS Ostrovia uległ 1-2 Olimpii Zambrów.
We wczorajszym spotkaniu zespół żółto-zielonych prowadzony przez Pawła Kowalczyka minimalnie uległ III-ligowej Olimpii Zambrów 1-2 (1-1). Spotkanie odbyło się na boisku w Wysokiem Mazowieckiem, w związku z renowacją płyty boiska w Zambrowie. Bramkę dla naszej drużyny strzelił niezawodny Arkadiusz Ciach (przyp. red. 2 spotkania - 2 bramki). Jeśli chodzi o całe spotkanie na tle rywala z wyższej ligi ostrowscy piłkarze wypadli dobrze, choć w niektórych przypadkach było widać brak zdecydowanych i szybkich decyzji.
REKLAMA



O dobrej grze "kaesiaków" świadczy pierwsza połowa spotkania, która zakończyła się wynikiem 1-1. W drugiej partii gry, gdy trenerzy obu drużyn zdecydowali się na zmiany było już nie co gorzej. Ostatecznie sparing zakończył się wynikiem 2-1. Bramki dla Zambrowian strzelili Michał Szóstko (wcześniej Jagiellonia Białystok) oraz Tomasz Jaworowski (wcześniej Olimpia Zambrów - juniorzy).

Olimpia Zambrów - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 2-1 (1-1)
Bramki:
M. Szóstko, T. Jaworowski - A. Ciach

Komentarze

Dodano: 19 lipca 2012 08:17, (bockowska)

w Wysokiem Mazowieckiem Panie Redaktorze

 

Dodano: 19 lipca 2012 09:51, (opi_kobra)

Dziękuje za wychwycenie błędu. Pozdrawiam

 

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica w Płocku

Al. Kilińskiego 12
09-402 Płock

Dajemy więcej! Otwórz drzwi do swojej kariery!

POLONIKA Usługi edukacyjno-edytorskie

ul. Różańska 5
07-300 Ostrów Mazowiecka

KOREKTA, REDAKCJA, KOREPETYCJE!

Arkadia Piękna Salon & SPA

ul. T. Kościuszki 40
07-300 Ostrów Mazowiecka

Pozwól sobie na relaks i odprężenie w Arkadii Piękna!

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]