Policjanci złożyli hołd poległym na służbie

Dodano: 20 lipca 2012 17:33, Autor: Julia Wityńska

Obchodzone dziś w Ostrowi Święto Policji było okazją do złożenia kwiatów pod pomnikiem poświęconym pamięci poległych na służbie.


20 lipca br. pod Komendą Powiatową Policji w Ostrowi Mazowieckiej odbyły się obchody święta policji.

REKLAMA



Z tej okazji pod pomnikiem policjantów zamordowanych w Katyniu złożono kwiaty. Na uroczystość przybyło wielu policjantów, przedstawiciele kościoła, władze miasta, burmistrz miasta Władysław Krzyżanowski, komendant powiatowej policji w Ostrowi Mazowieckiej insp. Andrzej Choromański, a także prezes stowarzyszenia Rodzina Policyjna pan Hieronim Pakulski.

Wspólnie złożyli kwiaty i chwilą modlitwy oddali cześć policjantom. Poprzez takie gesty staramy się utrzymać pamięć o zamordowanych w Katyniu. Dzień Policji jest znakomitą okazją do przypomnienia sobie stróżów prawa walczących o naszą wolność.


Komentarze

Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

INVEST DOM Andrzej Buczyński

ul. Plac Księżnej Anny Mazowieckiej 4/2
07-300 Ostrów Mazowiecka

OKNA, DRZWI, PARAPETY, ROLETY, MOSKITIERY, ŻALUZJE

Usługi koparko-ładowarką, koparka, ładowarka, transport ziemi - A. Warchoł

ul. Mazowiecka 44/1
07-310 Ostrów Mazowiecka

Usługi transportowe i roboty ziemne

Lewiarz Development Sp. z o.o.

ul. Wiejska
07-300 Ostrów Mazowiecka

Osiedle Przy Wiejskiej - wkrótce w sprzedaży!

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]