I Ostrowski Piknik Rodzinny

Dodano: 30 lipca 2012 22:52, Autor: Anna Krajewska-Polak

W ostatnią niedzielę sierpnia MDK i MOSIR zapraszają na Piknik Rodzinny. Wiele konkursów, wybory Małej Miss Lata, koncerty zespołów, marsz nordic walking, wybory psiej piękności i wiele innych atrakcji.

Już znane są w części atrakcje I Ostrowskiego Pikniku Rodzinnego Godziny dla Rodziny, który odbędzie się 26 sierpnia 2012 roku podczas przy Centrum Kultury i Rekreacji Za Stawem. Wybory Małej Miss Lata, mnóstwo konkursów sportowych i plastycznych, koncerty zespołu Dystans - Renata Dąbkowska i hip-hopowej grupy Hifi Banda , plener malarski, zawody siatkówki plażowej, Konkurs Psie Piękności, zabawy dla dużych i małych.

REKLAMANordic Walking

Już można się zgłaszać do Marszu Nordic Walking, który będzie prowadzony w formie rekreacyjnej, bez klasyfikacji oraz mierzenia czasu, za to z nagrodami dla wszystkich zawodników i specjalnym posiłkiem regenerującym - wojskową grochówką. Trasa rozpoczyna się w Broku, a kończy w Ostrowi Mazowieckiej. Organizatorzy zapewniają dojazd do Broku.

Uczestnicy Marszu Nordic Walking mogą zgłaszać pod numerem 29 645 21 40.Konkurs Psie Piękności

A może masz psa, który zna wiele sztuczek? A może takiego, który ma śliczne oczy i uszy? Zgłoś swojego pupila w Konkursie Psie Piękności. Nie ma znaczenia rasa, wielkość, każdy pies ma szansę zdobyć nagrodę.

Komisja będzie podczas oceny brała pod uwagę wygląd, zachowanie się psa na wybiegu, umiejętności dodatkowe w stylu siad, leżeć, daj łapę. Psy będą oceniane w trzech kategoriach małe - do 10 kg, średnie - do 25 kg i powyżej - duże.

Udział w konkursie jest bezpłatny, ale każdy pies musi mieć aktualne szczepienia przeciwko wściekliźnie. Zgłoszenie w dniu imprezy do godziny 16.00.

Organizatorami I Ostrowskiego Pikniku Rodzinnego Godziny dla Rodziny jest MDK i MOSiR w Ostrowi Mazowieckiej.


Zobacz również

Kolorowe lato w mieście czyli Wakacyjne Podwórko

29 lipca 2012, Anna Krajewska-Polak

Wakacyjne Podwórko to nowy pomysł ostrowskiego domu kultury na spędzanie lata w mieście dla dzieci i ich rodziców.

Breakdance ogarnął Ostrów

26 lipca 2012, Julia Wityńska

Przed Ratuszem wystąpili tancerze grupy Out of Norm Crew. Dodatkową atrakcją okazał się spontaniczny pojedynek z Ostrowianami.

Ogródek jordanowski niebawem zostanie oddany do użytku

25 lipca 2012, Adrian Paszczyk

Do końca lipca ma zostać zakończona inwestycja w ogródku jordanowskim. Wykonawca liczy jednak, że z powodu nieprzewidzianych trudności termin ten zostanie wydłużony. Zobacz na zdjęciach jak obecnie wygląda inwestycja.

Komentarze

Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Pokusa Kebab

ul. Kilińskiego 2 lok. 17
07-300 Ostrów Mazowiecka

Spróbuj, a ulegniesz Pokusie!

Kort tenisowy w Komorowie

07-300 Ostrów Mazowiecka

Zajęcia indywidualne i grupowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zapraszamy!

Bank Spółdzielczy w Ostrowi Mazowieckiej

ul. 3-go Maja 32
07-300 Ostrów Mazowiecka

Jesteśmy z Wami od 1898r.!

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]