Sprawdź swoje siły w nordic walking na Pikniku Rodzinnym

Dodano: 12 sierpnia 2012 21:46, Autor: Anna Krajewska-Polak

Zgłoś się do Marszu Nordic Walking na I Ostrowskim Pikniku Rodzinnym
Zgłoś się do Marszu Nordic Walking na I Ostrowskim Pikniku Rodzinnym Godziny dla Rodziny. Marsz będzie prowadzony w formie rekreacyjnej, bez klasyfikacji oraz mierzenia czasu, za to z nagrodami dla wszystkich zawodników i specjalnym posiłkiem regenerującym - wojskową grochówką. Trasa rozpoczyna się w Broku, a kończy w Ostrowi Mazowieckiej. Organizatorzy zapewniają dojazd do Broku. Uczestnicy Marszu Nordic Walking mogą zgłaszać pod numerem 29 645 21 40.REKLAMA
Poza Marszem ponadto na Pikniku - wybory Małej Miss Lata, turniej piłki siatkowej, mnóstwo konkursów sportowych i plastycznych, koncerty zespołu Dystans - Renata Dąbkowska i hip-hopowej grupy Hifi Banda , plener malarski, zawody siatkówki plażowej, Konkurs Psie Piękności, zabawy dla dużych i małych.


A może masz psa, który zna wiele sztuczek? A może takiego, który ma śliczne oczy i uszy? Zgłoś swojego pupila w Konkursie Psie Piękności. Nie ma znaczenia rasa, wielkość, każdy pies ma szansę zdobyć nagrodę.

Komisja będzie podczas oceny brała pod uwagę wygląd, zachowanie się psa na wybiegu, umiejętności dodatkowe w stylu siad, leżeć, daj łapę. Psy będą oceniane w trzech kategoriach małe - do 10 kg, średnie - do 25 kg i powyżej - duże.

Udział w konkursie jest bezpłatny, ale każdy pies musi mieć aktualne szczepienia przeciwko wściekliźnie. Zgłoszenie w dniu imprezy do godziny 16.00.


Organizatorami I Ostrowskiego Pikniku Rodzinnego Godziny dla Rodziny jest MDK i MOSiR w Ostrowi Mazowieckiej. Piknik odbędzie się 26 sierpnia 2012 roku przy Centrum Kultury i Rekreacji Za Stawem.


Zobacz również

Czy rybak znajdzie swoją rybkę?

9 sierpnia 2012, Karolina Paluch

Wspinamy, masujemy, skaczemy i zjeżdżamy!

Weź udział w turnieju siatkówki plażowej

8 sierpnia 2012, Adrian Paszczyk

Turniej odbędzie się 26 sierpnia w Ostrowi Mazowieckiej.

Odkryj siebie poprzez taniec w kręgu

8 sierpnia 2012, Anna Krajewska-Polak

Dom kultury zaprosił we wtorek na zabawy z tańcem - tańce integracyjne z różnych stron świata.

Komentarze

Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Gabinet Stomatologiczny KOCHDENT

ul. Leśna 16B/21
07-320 Małkinia Górna

Ener Solar OZE Piotr Duchnowski

ul. Glina 90
07-320 Małkinia Górna

Darmowa energia ze słońca

Restauracja Tandem

ul. Kościuszki 38 F (dojazd od ul. Widnichowskiej)
07-300 Ostrów Mazowiecka

U nas wyjątkowa jest nie tylko pizza!

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]