Sprawdź swoje siły w nordic walking na Pikniku Rodzinnym

Dodano: 12 sierpnia 2012 21:46, Autor: Anna Krajewska-Polak

Zgłoś się do Marszu Nordic Walking na I Ostrowskim Pikniku Rodzinnym
Zgłoś się do Marszu Nordic Walking na I Ostrowskim Pikniku Rodzinnym Godziny dla Rodziny. Marsz będzie prowadzony w formie rekreacyjnej, bez klasyfikacji oraz mierzenia czasu, za to z nagrodami dla wszystkich zawodników i specjalnym posiłkiem regenerującym - wojskową grochówką. Trasa rozpoczyna się w Broku, a kończy w Ostrowi Mazowieckiej. Organizatorzy zapewniają dojazd do Broku. Uczestnicy Marszu Nordic Walking mogą zgłaszać pod numerem 29 645 21 40.REKLAMA
Poza Marszem ponadto na Pikniku - wybory Małej Miss Lata, turniej piłki siatkowej, mnóstwo konkursów sportowych i plastycznych, koncerty zespołu Dystans - Renata Dąbkowska i hip-hopowej grupy Hifi Banda , plener malarski, zawody siatkówki plażowej, Konkurs Psie Piękności, zabawy dla dużych i małych.


A może masz psa, który zna wiele sztuczek? A może takiego, który ma śliczne oczy i uszy? Zgłoś swojego pupila w Konkursie Psie Piękności. Nie ma znaczenia rasa, wielkość, każdy pies ma szansę zdobyć nagrodę.

Komisja będzie podczas oceny brała pod uwagę wygląd, zachowanie się psa na wybiegu, umiejętności dodatkowe w stylu siad, leżeć, daj łapę. Psy będą oceniane w trzech kategoriach małe - do 10 kg, średnie - do 25 kg i powyżej - duże.

Udział w konkursie jest bezpłatny, ale każdy pies musi mieć aktualne szczepienia przeciwko wściekliźnie. Zgłoszenie w dniu imprezy do godziny 16.00.


Organizatorami I Ostrowskiego Pikniku Rodzinnego Godziny dla Rodziny jest MDK i MOSiR w Ostrowi Mazowieckiej. Piknik odbędzie się 26 sierpnia 2012 roku przy Centrum Kultury i Rekreacji Za Stawem.


Zobacz również

Czy rybak znajdzie swoją rybkę?

9 sierpnia 2012, Karolina Paluch

Wspinamy, masujemy, skaczemy i zjeżdżamy!

Weź udział w turnieju siatkówki plażowej

8 sierpnia 2012, Adrian Paszczyk

Turniej odbędzie się 26 sierpnia w Ostrowi Mazowieckiej.

Odkryj siebie poprzez taniec w kręgu

8 sierpnia 2012, Anna Krajewska-Polak

Dom kultury zaprosił we wtorek na zabawy z tańcem - tańce integracyjne z różnych stron świata.

Komentarze

Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Arkadia Piękna Salon & SPA

ul. T. Kościuszki 40
07-300 Ostrów Mazowiecka

Pozwól sobie na relaks i odprężenie w Arkadii Piękna!

ALIOR BANK S.A.

ul. Mieczkowskiego 6
07-300 Ostrów Mazowiecka

WRI-Deweloper

ul. Kolarska 26 (przy placu budowy)
07-300 Ostrów Mazowiecka

APARTAMENTY KOLARSKA - ETAP III

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]