Pierwszy mecz i pierwsza porażka Ostrovi

Dodano: 16 sierpnia 2012 16:12, Autor: Adrian Paszczyk

Ostrowscy piłkarze rozpoczęli obecny sezon ligowy od wyjazdowej przegranej z Narwią Ostrołęka.
Pierwszy mecz sezonu 2012/2013 4 ligi dla KS Ostrovia nie rozpoczął się najlepiej. Ostrowianie już w pierwszej połowie stracili bramkę po stałym fragmencie gry. W drugiej odsłonie meczu gospodarze podwyższyli wynik na 2:0. Za sprawą faulu w polu karnym Ostrovia zdobyła gola kontaktowego. "Jedenastkę" pewnie wykonał Arkadiusz Ciach.

Po upływie 90 minut wynik meczu nie zmienił się i to zawodnicy z Ostrołęki świętowali zdobycie 3 punktów.

Pierwszą okazję do rehabilitacji Ostrovia będzie miała już w najbliższą sobotę (18 sierpnia) o godzinie 16:00 w meczu z beniaminkiem Czarnymi Węgrów. Mecz zostanie rozegrany na Stadionie Miejskim w Ostrowi Mazowieckiej.

Narew Ostrołęka - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 2:1 (1:0)
Zalewski 34, Niedźwiecki 64 - 71 Ciach

Skład Ostrovi: Orłowski - Malanowski, Zaremba, M. Gromek, Małkiński - R. Wilczewski, P. Gromek, Ochidi (40. Bednarczyk), Zaheja, Różański (78. Socik) - Ciach

Zmiany kadrowe nie przeszkodziły Ostrovi w przygotowaniach do sezonu - zapewnia napastnik drużyny. Dziś pierwszy sprawdzian.