Misiaki trafiły do dzieci

Dodano: 6 grudnia 2012 19:39, Autor: Anna Krajewska-Polak

Zbiórka zabawek w ramach akcji "Podaruj misiaka dla dzieciaka" zakończyła się sukcesem. Do dzieci z rodzin potrzebujących trafiło wiele zabawek.

Wiele koszy zabawek zebrali wolontariusze w dniach 19-28 listopada br. w ramach akcji "Podaruj misiaka dla dzieciaka". Misie, książki, gry, lalki, samochodziki i wiele innych zabawek trafią do dzieci z rodzin potrzebujących. - Zdecydowaliśmy, że w pierwszej kolejności spróbujemy pomóc rodzinom potrzebującym z naszego miasta i zorganizujemy dla dzieciaków Mikołajki. - mówi Urszula Równa z ostrowskiego MDK, pomysłodawczyni akcji i koordynatorka Młodzieżowego Kluby Wolontariusza.


REKLAMA
W domu kultury oraz w większości szkół w Ostrowi ustawiono wielkie, kolorowe kartony. - Odpowiedź ludzi na akcję, przerosła nasze najśmielsze oczekiwania - komentuje Jacek Kalinowski, dyrektor MDK. Wielu mieszkańców naszego miasta włączyło się do akcji. Ponadto uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów, przedszkolaki, licealiści, przedszkolaki, ale też podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy, Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, Dziecięcej Akademii Artystycznej, czy mali piłkarze z Akademii Piłkarskiej.

- Akcja "Podaruj misiaka dla dzieciaka" była pierwszym przedsięwzięciem ostrowskiego wolontariatu. Akcję w mieście przyjęto bardzo dobrze, dużo osób przyniosło zabawki, gry, czy książki. Chyba każdy wolontariusz był zdziwiony ilością zabawek. - wspomina jedna z wolontariuszek, Michalina Stankiewicz

Zbiórka, to nie koniec akcji "Podaruj misiaka dla dzieciaka". Młodzi wolontariusze i pracownicy MDK do 5 grudnia segregowali i pakowali prezenty, by 6 grudnia, w dzień Świętego Mikołaja trafiły do rąk dzieci.

Segregacja zabawek i podsumowanie akcji (zdjęcia MDK)Młodzi piłkarze z Akademii Piłkarskiej Ostrów Mazowiecka również włączyli się do akcjiZobacz również

Nie tworzą do szuflady

28 listopada 2012, Anna Krajewska-Polak

Znamy już wyniki VIII Powiatowego Konkursu Plastycznego Krajobraz Polski 2012 "Architektura polskich miast i wsi". Na konkurs wpłynęło 529 prac z 42 szkół powiatu ostrowskiego w kategoriach klas licealnych, gimnazjalnych, podstawowych oraz przedszkoli.

Kup kalendarz, pomóż małemu Fabiankowi

26 listopada 2012, Anna Krajewska-Polak

Mały Fabian Szymański walczy o życie Centrum Zdrowia Dziecka. Po wyjściu ze szpitala jego leczenie i terapia będzie długotrwała i bardzo kosztowna. Drużyna piłkarska Zagłębie 2004 Sosnowiec wydała kalendarz na rok 2013, który można kupić i wesprzeć rodziców chłopca.

Podaruj dziecku misiaka - akcja przedłużona

24 listopada 2012, Anna Krajewska-Polak

Jeszcze przez kilka dni można przynieść do MDK zabawki na akcję "Podaruj misiaka dla dzieciaka".

Komentarze

Dodano: 7 grudnia 2012 01:31, (roman11)

Świetna akcja, sam nie mam Misiaków w domku, ale akcja bardzo bardzo świetna, a dziewczyny z wolontariatu, naprawdę ładne :) :D

 

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Z.U.H. SERWO Adam Uszyński

ul. Kolberga 7
07-300 Ostrów Mazowiecka

WYMIEŃ STARY KOCIOŁ GAZOWY NA NOWOCZESNY KONDENSACYJNY

Usługi koparko-ładowarką, koparka, ładowarka, transport ziemi - A. Warchoł

ul. Mazowiecka 44/1
07-310 Ostrów Mazowiecka

Usługi transportowe i roboty ziemne

MI-4 Anna Jagodzińska

ul. Plac Ks. Anny Mazowieckiej 4
07-300 Ostrów Mazowiecka

Nowe kserokopiarki - gwarancja jakości!

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]