Dobra passa Sokoła trwa

Dodano: 7 grudnia 2012 08:28, Autor: Adrian Paszczyk

Sokół w obecnych rozgrywkach nie przegrał meczu wyjazdowego. W środę pokonał kolejnego rywala - GLKS Nadarzyn.
5 grudnia Ostrowski Klub Koszykówki Sokół rozegrał wyjazdowe spotkanie w III lidze koszykówki z GLKS Nadarzyn.

Ostrowski zespół nie zwykł przegrywać spotkań wyjazdowych i nie inaczej było podczas ostatniej kolejki. Sokół w pierwszej kwarcie zdominował swojego rywala zdobywając 10 punktową przewagę. To mogło rozluźnić zawodników z Ostrowi Mazowieckiej, którzy w kolejnej części roztrwonili przewagę i pozwolili wyjść na 1 punktowe prowadzenie swojemu rywalowi. W trzeciej i czwartej kwarcie wszystko już było pod kontrolą Sokoła, który ostatecznie zwyciężył 89:80.

Było to 6 zwycięstwo na wyjeździe w wykonaniu Sokoła, oraz 5 zwycięstwo z rzędu. Sokół w dalszym ciągu plasuje się w tabeli 3 ligi na 3 miejscu.

Kolejny mecz ostrowscy koszykarze rozegrają 8 grudnia przed własną publicznością. Rywalem będzie KS Legion Legionowo.

GLKS Nadarzyn - OKK Sokół Ostrów Mazowiecka 80:89

W sobotę, 8 grudnia w ostrowskiej hali MOSiR odbędzie się mecz między OKK Sokół, a KS Legion Legionowo.