LPSA: Dream Team i Orły na czele tabeli

Dodano: 15 stycznia 2013 11:28, Autor: Adrian Paszczyk

Bez straty seta w Lidze Piłki Siatkowej Amatorów pozostają już tylko dwie czołowe drużyny.
13 stycznia rozegrana została 4 kolejka Ligi Piłki Siatkowej Amatorów. W pierwszym meczu odbył się hit kolejki, w którym zmierzyło się dwóch pretendentów do mistrzowskiego tytułu - Dream Team i Qfle. Po zaciętym pojedynku 2:0 zwyciężył Dream Team, umacniając się tym samym na pozycji lidera.

Zajmujący drugie miejsce Orły-Schneider rozegrał równie zacięty mecz co lider. Z popularnymi Orłami zmierzyły się Lamperie, które były bliskie sprawienia niespodzianki, urywając choćby jeden set wyżej notowanemu rywalowi. Ostatecznie jednak Orły wygrały i podobnie jak Dream Team, nie przegrały dotychczas ani jednego seta.

Tabela

Każda z drużyn do końca walczyła o ligowe punkty, obyło się jednak bez niespodzianek - wygrywali faworyci.

LPSA: Qfle obejmują prowadzenie

4 grudnia 2012, Adrian Paszczyk

Drużyna Qfle po wysokiej wygranej z Licealem przewodzi tabeli Ligi Piłki Siatkowej Amatorów.