Dodano: 22 października 2003 14:09, Autor: Waldemar Konarzewski

MKS Małkinia - GWAR Pawłowo 4:0 (0:0)

Bramki: Żelakiewicz 55,65, Rościszewski 70 karny, Przesmycki 81.
MKS: Góral - Polak, Gromek, Tarnowski, Stachurski, Żelakiewicz, Suski (Przesmycki), D. Góral, A. Góral (60 Najgrodzki), Rościszewski, Kuropatwa.

Przez cały mecz dominowali gospodarze, ale dopiero po przerwie potrafili udokumentować swoją przewagę. Festiwal strzelecki rozpoczął w 55 minucie Artur Żelakiewicz, który płaskim strzałem z jedenastu metrów poraz pierwszy pokonal golipera gości. Ten sam zawodnik pięć minut później strzałem w krótki róg po akcji lewą stroną podwyższył na 2:0. Na 3:0 w 70 minucie gola zdobył z rzutu karnego Mariusz Rościszewski (faulowany był Radek Przesmycki). Wynik ustalił na 10 minut przed końcem meczu Przesmycki, który wykorzystał niezdecydowanie obrońców gości po dośrodkowaniu z lewej strony.