Koncert Życzeń dla Babć i Dziadków już w poniedziałek

Dodano: 19 stycznia 2013 07:42, Autor: Anna Krajewska-Polak

Dzień Babci i Dziadka już 21 i 22 stycznia. Z tej okazji MDK przygotował Koncert Życzeń, w którym wystąpią najmłodsi twórcy z naszego miasta.

MDK w Ostrowi Mazowieckiej zapraszamy wszystkie babcie, dziadków i ich wnuki na Koncert Życzeń dla Babci i Dziadka, który odbędzie się 21 stycznia 2013 na godz. 17.00 w sali widowiskowo-kinowej. Wystąpią laureaci konkursów " II Ostrowskiego Konkursu Piosenki Dziecięcej - Piosenka dla Babci i Dziadka", "Mały Twórca - Złóż Życzenia Dziadkom" oraz dzieci z Dziecięcej Akademii Artystycznej z Miejskiego Domu Kultury.

REKLAMANa konkurs "Mały Twórca - Życzenia dla Babci i Dziadka" wpłynęło 24 prace. Jury czyli Urszula Równa, Jolanta Szulborska oraz Bożena Jakubczyk dokonało oceny i wyłoniło zwycięzców. Podstawowym kryterium oceny była zgodność z tematem konkursu. Kilka prac - choć nie zawierały bezpośrednio życzeń, nagrodzono z uwagi na przemyślenia małych twórców, którzy bardzo zaskoczyli jury wylewnością, pomysłowością oraz pięknymi słowami kierowanymi do dziadków.


Wyróżnienie dla najmłodszego Twórcy za formę życzeń dla Babci i Dziadka trafiło do dla Amelii Subdy z Miejskiego Przedszkola Nr 2 (Amelka 5 lat wykonała książkę: "Spacer z Bacią i Dziadkiem"), w kategorii wiekowej do 6 lat I miejsce zajął Miłosz Buczyński: "Babciu i Dziadku" z Przedszkola Nr 2, II miejsce Julia Modzelewska "O Babci i Dziadku" z Przedszkola Nr 2, III miejsce Mikołaj Dawidczyk z Przedszkola Nr 2. W kategorii wiekowej do 9 lat I miejsce zdobyła Marta Szymańska "Babciu kochana" ze Szkoły Podstawowej Nr 1, II miejsce: równocześnie Izabela Jedliczka "Babciu" oraz Anna Kuczyńska "O babciu i dziadku" ze Szkoły Podstawowej Nr 1, III - Katarzyna Waracka "Babuniu i Dziaduniu kochani!" ze Szkoły Podstawowej Nr 1.


Dla wszystkich dzieci Miejski Dom Kultury przygotował miłe niespodzianki, a dla zwycięzcy zaprezentują swoją twórczość podczas poniedziałkowego Koncertu Życzeń dla Babci i Dziadka.Grafika MDK

Zobacz również

Bambuko - dla dzieci i dorosłych

18 stycznia 2013, Anna Krajewska-Polak

W niedzielę Kotłownia wystawi swoją najnowszą sztukę "Bambuko". To idealny spektakl dla rodziców z dziećmi.

Jest nas coraz więcej!

17 stycznia 2013, Milena Brzózka

W ubiegłym roku ostrowski Urząd Stanu Cywilnego sporządził o 169 więcej aktów urodzenia niż aktów zgonu. Więcej dzieci urodziło się również w porównaniu do 2011 roku.

Ostrowski zespół na finale WOŚP w Różanie (zdjęcia)

17 stycznia 2013, OTIKO, red. Milena Brzózka

Ostrowski Zespół Rockowy "Naprawdę" zagrał w Różanie, w ramach XXI Finału WOŚP.

Komentarze

Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

TERRAZYT - OKNA, DRZWI, BRAMY

ul. Lubiejewska 48
07-300 Ostrów Mazowiecka

Drzwi, okna, rolety od 1996 roku!

ZHUP "MARK" S.C. Ryszard Kunka Marcin Kunka

ul. Sikorskiego 51A
07-300 Ostrów Mazowiecka

Meble wysokiej jakości na zamówienie!

Kwiaciarnia, Poczta Kwiatowa Jarek Kuczyński

ul. Armii Krajowej 10
07-300 Ostrów Mazowiecka

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]