Były księżniczki, Batmani, karatecy i damy dworu

Dodano: 24 stycznia 2013 13:52, Autor: Aleksandra Pasiak ZS1

Dwójka też miała swój bal. Pięknie poprzebierani uczniowie wykazali się wdziękiem, sprawnością oraz sprytem w grach i konkursach
19 stycznia br. uczniowie Zespołu Szkół Publicznych Nr 1 czyli popularnej Dwójki bawili się na balu karnawałowym.

REKLAMA



W samo południe sala gimnastyczna zamieniona w filmowe Hollywood, zaroiła się od wróżek, księżniczek, dam dworu, Batmanów i mistrzów karate.

Uczniowie mogli wykazać się wdziękiem, sprawnością i sprytem w wielu konkursach przygotowanych przez panie z nauczania zintegrowanego.

Na zwycięzców czekały nagrody. Królem i królową balu zostali Igor Ziemczyk IIB i Zuzia Zarodkiewicz IIIB.



Zdjęcia ZS1

Zobacz również

Dzień Babci i Dziadka u przedszkolaków

23 stycznia 2013, MP1

Przedszkolaki z Miejskiego Przedszkola Nr 1 zaprezentowały wiersze i piosenki swoim babciom dziadkom.

Koncert dla Babci i Dziadka

22 stycznia 2013, Klaudia Kuczyńska

W dniach 21 i 22 stycznia w całej Polsce obchodzony jest Dzień Babci i Dziadka. Ostrów również nie mogła pominąć tego święta, dlatego też w poniedziałek odbył się koncert poświęcony właśnie kochanym dziadkom.

Bal w Trójce

21 stycznia 2013, Opr. AKP

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 bawili się balu karnawałowym. Były tańce, konkursy i przebieranki.

Komentarze

Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Novdom Sp. z o.o.

ul. Krótka 5 lok. 2
07-300 Ostrów Mazowiecka

Osiedle Ostrovia - Mieszkania w samym sercu miasta!

Janpol Hurtownia Owoców i Warzyw Albert Owsiewski

ul. Armii Krajowej 26
07-300 Ostrów Mazowiecka

ŚWIEŻE WARZYWA I OWOCE ORAZ ARTYKUŁY SPOŻYWCZE

Canexpol Sp.z o.o.

ul. Kolejowa 25, Komorowo
07-310 Ostrów Maz.

TWORZYMY W TWORZYWIE

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]