W treningach będzie można wziąć udział również w drugim tygodniu ferii 4, 6 i 8 lutego.
W treningach może wziąć udział każdy uczeń 3 klasy gimnazjum. Wystarczy mieć ze sobą strój sportowy i legitymację szkolną.

Dodano: 28 stycznia 2013 09:37, Autor: Adrian Paszczyk

ul. Ks. Jana Sobotki 4
07-300 Ostrów Mazowiecka
Ubezpieczamy domy, samochody, firmy!
Komentarze
Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.