13 medali Orki na zawodach w Mińsku Mazowieckim

Dodano: 28 stycznia 2013 16:48, Autor: Adrian Paszczyk

W 3 rundzie Grand Prix Mińska Mazowieckiego ostrowski klub pływacki Orka zdobył 3 złote, 6 srebrnych i 4 brązowe medale.
20 stycznia pływacy z ostrowskiego klubu Orka wzięli udział w 3 rundzie Grand Prix Mińska Mazowieckiego. W zawodach wzięło udział 32 zawodników. Wśród 14 zgłoszonych klubów i prawie 200 startujących zawodników ostrowianie zajęli 6 miejsce, zdobywając 3 złote, 6 srebrnych i 4 brązowe medale.

Drugi raz z rzędu wyścig na 50 m stylem klasycznym chłopców 10-12 lat wygrał Konrad Suchta. Drugie miejsce w tej konkurencji zajął Łukasz Zaczkowski. Ci sami zawodnicy podzielili między siebie również pierwsze i drugie miejsce na 100 m stylem zmiennym. Jednak tym razem w odwrotnej kolejności: Łukasz był pierwszy, a Konrad drugi. Trzecie "złoto" dla Orki wywalczył Mikołaj Jasionowski na 50 m grzbietem, w tej samej kategorii wiekowej.

- Łukasz Cieśluk na 50 m stylem grzbietowym, 100m stylem dowolnym oraz zmiennym chłopców 13-15 lat

Wyniki wszystkich zawodników PUKS Orka startujących w tych zawodach można zobaczyć na stronie internetowej klubu orkaostrowmaz.pl.

Źródło: PUKS ORKA Ostrów Maz.

W minioną niedzielę na ostrowskiej pływalni odbyły się III Otwarte Mistrzostwa Ostrowi Mazowieckiej o Puchar Burmistrza.