Zimowa Szkoła Ratowania

Dodano: 2 lutego 2013 07:17, Autor: Julia Wityńska

31 stycznia br. na ostrowskiej pływalni odbyły się pierwsze zajęcia Zimowej Szkoły Ratowania z Piotrem Kanią.Piotr Kania, ratownik Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, poprowadził w czwartek na pływalni Zimową Szkołę Ratowania. Młodzież która zapisała się na warsztaty przed zajęciami praktycznymi na basenie uczyła się o uprawnieniach ratownika wodnego, pracy oraz wymaganiach, jakie musi spełnić ratownik WOPR. Przed zajęciami na pływalni Piotr Kania poprowadził zajęcia teoretyczne połączone z przygotowaną przez siebie prezentacją multimedialną w sali przy basenie.

REKLAMAPo teorii przyszedł czas na praktykę - uczniowie sprawdzali i prezentowali swoje umiejętności pływackie oraz wykonywali różne ćwiczenia pod wodą. Odbyli sprawdzian kondycyjny nurkując po zanurzony w wodzie przedmiot. Każdy uczestnik w trakcie zajęć mógł zadać pytanie lub zaproponować nowe ćwiczenia, z czego uczestnicy byli bardzo zadowoleni.


Zdjęcia Weronika Tułowiecka

Zobacz również

Nie wracajmy jeszcze na ziemię

31 stycznia 2013, Karolina Paluch

Warsztaty, wykłady, patulisko i patoteka - na pacie nie ma miejsca na nudę

Warsztaty hip hop z Łukaszem

31 stycznia 2013, Julia Wityńska

W środę, 30 stycznia, w Miejskim Domu Kultury odbyły się już po raz kolejny warsztaty tańca hip-hop ze znanym tancerzem i choreografem Łukaszem Szotko.

Ostrów rozpoczęła ferie zimowe

29 stycznia 2013, Anna Krajewska-Polak

Wyścigiem na nartach, slalomem na sankach, rzucaniem śnieżkami rozpoczęli ferie zimowe mali mieszkańcy naszego miasta. Dziś mogą pójść na spektakl teatralny, warsztaty gitarowe oraz na Turniej Piłki Nożnej i Turniej w Kręgle.

Komentarze

Dodano: 3 lutego 2013 09:00, (ktosikkk5)

Panie Piotrze cała ostrów jest wdzięczna za Pana wkład w zimową szkołę ratowania. Ta czwórka dzieci na pewno wiele się nauczyła.Jest Pan wielki :)

 

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Miód Malina Catering Dietetyczny

07-300 Ostrów Mazowiecka

UNI-STER

ul. Wiosenna 7
07-300 Ostrów Mazowiecka

INSTALACJE ELEKTRYCZNE I TELETECHNICZNE, AUTOMATYKA PRZEMYSŁOWA

Global Football by Adrian Peterson

ul. Rubinkowskiego
07-300 Ostrów Mazowiecka

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]