Last minute i Syberiada w Kinie Ostrovia

Dodano: 28 lutego 2013 08:53, Autor: Anna Krajewska-Polak

Od 1 do 6 marca br. ostrowskie kino zaprasza na dwa filmy. Grany już od 22 lutego dramat historyczny "Syberiada polska" i również rodzima produkcja - komedia "Last minute".

"Syberiada polska" opisywana jako jedna z największych produkcji historycznych ostatnich lat, w której Janusz Zaorski, twórca "Piłkarskiego pokera" po raz pierwszy w polskim kinie przywołuje na ekran dramatyczną historię Polaków deportowanych w latach 40. na Syberię. Widzowie poznają losy przesiedlonych z perspektywy młodego Staszka Doliny (Paweł Krucz), który trafia na Syberię wraz z ojcem (Adam Woronowicz), matką (Urszula Grabowska) i młodszym bratem (Marcin Walewski). Sześcioletnia odyseja w skrajnych warunkach naturalnych, bezustanna walka o przetrwanie w obliczu inwigilacji NKWD i szerzących się chorób zmuszą go do przewartościowania swojego życia i szybszego dorośnięcia.

"Syberiada polska" Kino Ostrovia, 1-6 marca 2013 roku, godzina 17.00

REKLAMADruga propozycja, to polska komedia "Last minute". Pełne słońce, wypoczynek, palmy, piramidy, opaska all inclusive. I do tego wszystko za darmo! Wygrana wycieczka do Egiptu miała być dla Tomka, jego pełnej energii matki, nastoletniej córki i sprytnego syna przygodą życia. Tymczasem na lotnisku gubią ich bagaże, w hotelu dają zły pokój, w kuchni nie dają jedzenia, na domiar złego Tomek w hotelowym lobby przypadkowo spotyka licealną miłość z przyrośniętym do jej boku ideałem mężczyzny. Gorzej być nie może? Może! Organizator wycieczki plajtuje, konsulat uparcie milczy, a zawartość portfela topnieje w błyskawicznym tempie. A święta za pasem... Kiedy wakacyjny wyjazd zmienia się w komedię pomyłek, tylko jedno może uratować naszą rodzinę: polska fantazja. Skoro pomoc od organizatora nie przychodzi, rodzina Tomka bierze sprawy w swoje ręce. Cel jest prosty: zamiast koczować na lotnisku, trzeba zarobić na bilety powrotne do Polski.

"Last minute" Kino Ostrovia, 1-6 marca 2013 roku, godzina 19.30


Oba filmy są grane od piątku do środy (poza poniedziałkiem). W środy filmy są puszczane bez względu na ilość widzów, w pozostałe dni przy minimum 5 osobach. W poniedziałki kino Ostrovia jest nieczynne.

Bilety w cenie 12 zł. do kupienia w kasie, a już niebawem również poprzez Internet.


Zobacz również

Koncert Jubileuszowy Bezwianka już w najbliższą sobotę

28 lutego 2013, Anna Krajewska-Polak

Zespół Pieśni i Tańca Bezwianka zaprasza w sobotę na swój Koncert Jubileuszowy. W programie suita kurpiowska, suita łowicka i tańce starej Warszawy, widowisko obrzędowe żydowskie "Wesele Sary" oraz niespodzianka.

Kinga Goca laureatką Festiwalu O'beeBOK

27 lutego 2013, Anna Krajewska-Polak

Kinga Goca, uczennica z Ostrowi została laureatką ogólnopolskiego konkursu piosenki.

Rozśpiewane buzie w MDK

10 lutego 2013, Karolina Paluch

Bardzo znane i te nieco mniej piosenki zaśpiewali uczestnicy czwartkowego karaoke w MDK.

Komentarze

Dodano: 28 lutego 2013 13:26, (doti210)

last minute jest super ! polecam ;)

 

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

VeloBank - Placówka Partnerska w Ostrowi Mazowieckiej

ul. 3 Maja 74
07-300 Ostrów Mazowiecka

Gabinet Stomatologiczny KOCHDENT

ul. Leśna 16B/21
07-320 Małkinia Górna

TAXI 24 h Daniel Suchta

ul. Widnichowska 7
07-300 Ostrów Mazowiecka

TAXI 24 h/dobę

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]