Porażka w ostatnim sparingu

Dodano: 2 marca 2013 17:37, Autor: Tomasz Krupa

Zespół Ostrovi Ostrów Mazowiecka w ostatnim spotkaniu towarzyskim uległ 2-5 III-ligowej Olimpii Zambrów.
Dzisiaj o godz. 12.00 na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Zambrowie zespół trenera Pawła Kowalczyka rozegrał ostatni sparing przed rundą wiosenną IV ligi mazowieckiej (grupa północ). Rywalem żółto-zielonych był reprezentant III ligi zespół Olimpii Zambrów.
Zawodnicy Olimpii Zambrów w pierwszej połowie spotkania trzykrotnie pokonywali golkipera Ostrovi - Adriana Orłowskiego. Wszystkie bramki dla Zambrowian w pierwsze połowie padły po błędach naszej defensywy (przyp. red. brak krycia).

Druga połowa również rozpoczęła się pomyśli Zambrowian, którzy już w 50 minucie spotkania podwyższają wynik spotkania na 4-0. Zawodnik Olimpii bez problemów minął naszego bramkarza i spokojnie umieścił piłkę w pustej bramce. Cztery minuty później na strzał na ostrowską bramkę zdecydował się obrońca Olimpii, jednak tutaj piękną interwencja popisał się Orłowski, niestety przy dobitce nie miał już szans na skuteczną interwencje. Zespół prowadzony przez Pawła Kowalczyka doszedł do głosu dopiero w 58 minucie spotkania. Piłkę dośrodkowywaną z rzutu rożnego skierował do bramki Olimpii - Arkadiusz Ciach. Druga bramka dla Ostrovi padła w 69 minucie, na strzał z około 12 metrów zdecydował się Patryk Gromek. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 5-2 dla Olimpii Zambrów. W zespole Ostrovi zabrakło braci Wilczewskich, Ochidi Hassan, Piotra Zacheja.

Olimpia Zambrów - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 5-2 (3-0)
A. Ciach 58', P. Gromek 69'
Ostrovia: A. Orłowski - M. Gromek, K. Małkiński, M. Malanowski, P. Korzeb, D. Góral, S. Różański, A. Zaremba, P. Gromek, T. Grądzki, A. Ciach oraz K. Wojdak, D. Lipski, P. Wiśniewski, Ł. Rostkowski, M. Mórawski.

Zespół prowadzony przez Pawła Kowalczyka w ostatnich spotkaniach towarzyskich zwyciężył 4-3 z Koroną HiD Ostrołęka i 2-1 z Warmią Grajewo.

Ostrovia pokonuje III-ligowca

23 lutego 2013, Tomasz Krupa

Żółto-zieloni pokonali III-ligowy Orzeł Kolno 1-0.

Trzy sparingi i trzy porażki MKS-u Małkinia

Czerwono-zieloni przygotowujący się do rundy wiosennej siedleckiej "okręgówki" przegrali trzy ostatnie spotkania towarzyskie.