Porażka na własne życzenie. GKK Grodzisk Maz. - SOKÓŁ 89:69

Dodano: 31 października 2003 23:25, Autor: Waldemar Konarzewski

GKK Grodzisk Maz. - SOKÓŁ Ostrów Maz. 89:69 (26:16) (21:17) (18:14) (24:22)

D. Popławski - 4,
A. Spinek - 3,
K. Wierzejski - 9,
G. Helcbergiel - 3.

Na kolejny mecz do Grodziska Mazowieckiego, zespół Sokoła pojechał w bardzo osłabionym składzie. Zabrakło przede wszystkim zawodników wysokich. Stąd nie dziwi, dość niespodziewana porażka.
Przez pierwsze 5 minut mecz był w miarę wyrównany. Jednak dzięki bardzo dobrej skuteczności pod koniec kwarty, gospodarze wyszli na prowadzenie 10 punktami. Podobnie było w drugiej kwarcie, stąd na przerwę Grodziszczanie schodzili prowadząc 47:33.
Na początku trzeciej kwarty wydawało się, że nasz zespół jest w stanie odmienić losy spotkania, szybko zmniejszając stratę do 7 punktów. Jednak to było wszystko, na co tego dnia stać było naszych zawodników. Ponownie rywale łatwo wygrywali zbiórki pod obiema tablicami i dzięki szybkim kontrom, spokojnie dowieźli wygraną do końca.
W innym meczu 3 kolejki: MKS Rosabud Radom - UKS Milanówek 66:93.