Dzień otwarty w urzędzie skarbowym

Dodano: 9 marca 2013 12:47, Autor: Adrian Paszczyk

16 marca w Urzędzie Skarbowym w Ostrowi Mazowieckiej będzie można skorzystać z pomocy dotyczącej problematyki podatkowej.
16 marca w godzinach 9:00 - 13:00 w Urzędzie Skarbowym w Ostrowi Mazowieckiej odbędzie się dzień otwarty.

REKLAMA



W tym dniu będzie można pobrać formularz, złożyć zeznanie roczne, uzyskać wszelkie informacje dotyczące problematyki podatkowej oraz skorzystać z możliwości wysyłania zeznania podatkowego przez internet. Pomoże przy tym pracownik urzędu, który przy stanowisku komputerowym będzie pomagał na każdym kroku wysyłania zeznania.

Kasa 16 marca będzie czynna również w godzinach 9:00 - 13:00.

Komentarze

Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Zespół Szkół Powiatowych im. Papieża Jana Pawła II w Czerwinie

ul. Piastowska 23 A
07-407 Czerwin

Wszystkie szkoły są bezpłatne!!! Zapraszamy!!!

Janpol Hurtownia Owoców i Warzyw Albert Owsiewski

ul. Armii Krajowej 26
07-300 Ostrów Mazowiecka

ŚWIEŻE WARZYWA I OWOCE ORAZ ARTYKUŁY SPOŻYWCZE

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]