Eliminacje miejskie zakończone

Dodano: 21 marca 2013 07:52, Autor: Anna Krajewska-Polak

Zakończyły się miejskie eliminacje do Warszawskiej Syrenki. W poniedziałek gala finałowa, na której wystąpią aktorzy z krakowskiego Teatru Art-Re ze spektaklem "Wars i Sawa" oraz laureaci konkursu.

Po eliminacjach do 36. Konkursu Recytatorskiego Warszawska Syrenka w ostrowskich szkołach i przedszkolach przyszedł czas również na miejskie. Odbyły się 20 marca w MDK i wzięło w nich udział szesnaścioro młodych uczestników.

REKLAMA
Jury, w składzie Hanna Sasinowska, Urszula Równa i Sandra Popiołek, oceniało młodych recytatorów biorąc pod uwagę dobór repertuaru, interpretację, kulturę mowy oraz ogólny wyraz artystyczny. Do etapu powiatowego przeszło osiem osób. Kornelia Polakowska oraz Wiktor Kukwa w kategorii przedszkoli i szkoły podstawowe klasy 0-III, Kacper Kaczmarczyk, Amelia Bartkiewicz i Kathrin Sotrel z klas IV - VI oraz z gimnazjów Aleksandra Gajewska, Magdalena Kośnik i Joanna Bauer.

Kolejny etap, to eliminacje powiatowe, które odbędą się 22 marca od godz. 10.00, a uroczysty finał eliminacji do 36. Konkursu Recytatorskiego Warszawska Syrenka odbędzie się w poniedziałek, 25 marca o godz. 17:00 w sali widowiskowo - kinowej MDK i połączony będzie ze spektaklem teatralnym "Wars i Sawa" w wykonaniu aktorów z krakowskiego Teatru Art-Re. - To będzie wielkie święto kultury i słowa w naszym mieście - zachęca Hanna Sasinowska do przyjścia na Galę.


Zobacz również

Warszawska Syrenka - eliminacje gminne

20 marca 2013, red. AKP

8 marca br. w ZSP w Komorowie odbyły się gminne eliminacje do Konkursu Warszawska Syrenka.

Andropauza 2 czyli męska rzecz być kobietą w kwietniu w Ostrowi

19 marca 2013, Anna Krajewska-Polak

Już 13 kwietniu kolejna komedia w klimatach męsko-żeńskich. MDK zaprasza na sztukę "Andropauza 2 czyli męska rzecz być kobietą".

Warszawska Syrenka w przedszkolu

14 marca 2013, Marta Kalisz

Przedszkolaki wzięły udział w wewnętrznych eliminacjach do Konkursu Warszawska Syrenka. Zwycięzców, już niebawem, będzie można posłuchać na eliminacjach miejskich w ostrowskim MDK.

Komentarze

Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Canexpol Sp.z o.o.

ul. Kolejowa 25, Komorowo
07-310 Ostrów Maz.

TWORZYMY W TWORZYWIE

PSB MRÓWKA

ul. Lubiejewska 94
07-300 Ostrów Mazowiecka

Wszystko dla domu i ogrodu!

Cezan-Meble

ul. Okrzei 6
07-300 Ostrów Mazowiecka

Studio mebli kuchennych, szafy, garderoby, zabudowy wnętrz.

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]