Ostrovia remisuje z Nadnarwianką 0-0 (tabela)

Dodano: 21 kwietnia 2013 16:24, Autor: Tomasz Krupa

Miało być łatwe zwycięstwo i 3 pkt., a zdołaliśmy jedynie zdobyć 1 pkt.
We wczorajszym spotkaniu zespół prowadzony przez trenera Kowalczyka wybrał się w niedaleką podróż do Pułtuska, by zmierzyć się tam z miejscową Nadnarwianką. Od pierwszego gwizdka sędziego żółto-zieloni mieli znaczną przewagę, ale pomimo przewagi nasze akcje były nieskładne. Traciliśmy bardzo często piłkę po niedokładnych podaniach. W całym spotkaniu oddaliśmy jedynie kilka strzałów w światło bramki strzeżonej przez Saka. W 25 minucie po błędzie w defensywie gorąco zrobiło się pod bramką Orłowskiego, ale napastnik gospodarzy bardzo niecelnie główkował. Nadnarwianka miała jeszcze jedną okazję do zdobycia bramki pod koniec pierwszej połowy, ale strzał z dystansu Rembiejewskiego obronił golkiper Ostrovi. Żółto-zieloni również mieli okazję do zdobycia bramki, ale strzał z dystansu obronił Sak.

W drugiej połowie sytuacja wyglądała podobnie jak w pierwszej części gry, mecz był prowadzony w wolnym tempie, było dużo strat i niedokładnych podań. Ciekawie zrobiło się pod koniec spotkania, gdy zawodnik Nadnarwianki, który miał za chwilę wejść na murawę otrzymał czerwoną kartkę. Jak się później okazało wdał się w niekulturalną wymianę zdań z sędzią.

Nadnarwianka Pułtusk - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 0-0 (0-0)
Ostrovia:
A. Orłowski, M. Malanowski, K. Małkiński, P. Korzeb, M. Bednarczyk, S. Różański (80' P. Wiśniewski), A. Zaremba, D. Lipski (59' M. Mórawski), T. Grądzki, P. Zacheja (85' M. Ruciński), A. Ciach

KS Ostrovia na inaugurację rundy wiosennej IV ligi przegrała z Narwią Ostrołęka 0:2.

Ostrovia rozpoczyna II rundę meczem z Narwią Ostrołęka

15 kwietnia 2013, Adrian Paszczyk

Już w środę ostrowscy piłkarze zainaugurują rundę wiosenną IV ligi. Przeciwnikiem Ostrovi będzie Narew Ostrołęka.