Program obchodów 3 Maja

Dodano: 26 kwietnia 2013 10:02, Autor: Adrian Paszczyk

Obchody 3 Maja rozpoczną się o godzinie 11:00. Zobacz co w tym roku przygotowało miasto.
Po Mszy Świętej o godzinie 12:15 odbędą się uroczystości na Placu Wolności, podczas których zostaną złożone kwiaty pod pamiątkowym obeliskiem, nastąpi także wystąpienie burmistrza. Hymn Państwowy odegra Młodzieżowa Orkiestra Dęta.

O 13:30 odbędą się III Ostrowskie Uliczne Biegi 3 Majowe w różnych kategoriach wiekowych. O godzinie 16:00 do ogródka jordanowskiego będzie można wybrać się na "Rodzinną Majówkę". Natomiast o godzinie 17:00 i 19:00 w sali kinowej odbędzie się projekcja filmu "Niepamięć".

Obchodom towarzyszyć będą także:

29 kwietnia o godzinie 16:30 w sali kinowej odbędzie się montaż słowno-muzyczny "Rzecz o Powstaniu Styczniowym". 4 maja o godzinie 10:00 otwarty zostanie sezon tenisowy, natomiast 5 maja odbędzie się wyścig kolarski - Kryterium Uliczne o Puchar Burmistrza Miasta.

Szczegółowy program znajduje się poniżej.

REKLAMAW związku z obchodami burmistrz Ostrowi Mazowieckiej Władysław Krzyżanowski apeluje do mieszkańców miasta:

"Drodzy Mieszkańcy Ostrowi Mazowieckiej. W związku ze zbliżającym się Świętem Narodowym - rocznicą uchwalenia Konstytucji 3 Maja, w celu należytego przygotowania obchodów tej wielkiej rocznicy, zwracam się z apelem o udekorowanie flagami swoich posesji, a także instytucji publicznych i zakładów pracy.

Proszę też instytucje oraz organizacje społeczne, polityczne, kombatanckie, zawodowe, młodzieżowe - wszystkie - o wystawienie pocztów sztandarowych, które swoim udziałem uświetnią uroczystość.

Jednocześnie zachęcam wszystkich do wzięcia udziału w organizowanej uroczystości."


Komentarze

Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

TAXI 24 h Daniel Suchta

ul. Widnichowska 7
07-300 Ostrów Mazowiecka

TAXI 24 h/dobę

ŚWIAT ZAPROSZEŃ

ul. Nurska 33 (wjazd od Biegańskiego)
07-320 Małkinia Górna

Zaproszenia, firmowe kartki świąteczne i inne

TERRAPRO Roboty Ziemne

ul. Rataja 22
07-300 Ostrów Mazowiecka

Usługi koparkami, transport materiałów, montaż szamb betonowych. Zapraszamy!

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]