XV Kolejka MLS. Dobrze, że to już koniec. SKRA - OSTROVIA 5:2

Dodano: 18 listopada 2003 18:59, Autor: Waldemar Konarzewski

W sobotę i niedzielę, ostatnią kolejkę spotkań rozegrali piłkarze V ligi. Niestety, znów na tarczy z meczu wyjazdowego wrócili nasi piłkarze, ulegając w Drobinie Skrze 2:5. Był to kolejny mecz, niewykorzystanych szans. Szkoda, bo z przebiegu gry, nasz zespól na pewno nie był gorszy.

SKRA DROBIN - OSTROVIA OSTRÓW MAZ. 5:2 (2:0)
Zieliński 34,39,59,70, Górski 69 - Różański 47, Jaworski 73.

Najkrócej o meczu można by powiedzieć tak: nasi grali, ale bramki strzelali gospodarze. Szkoda straconych świetnych sytuacji bramkowych, bo przy nawet minimalnie lepszej skuteczności, nasza drużyna mogła pokusić się o trzy punkty.

PIAST ZAP PIASTÓW - MAZOWSZE PŁOCK 1:1 (1:1)
Krajewski 35 - Wiśniewski 4.
Bardzo wyrównany mecz. Sprawiedliwym remis.

KASZTELAN SIERPC - LEGIONOVIA II LEGIONOWO 0:0
Gospodarze wygrywając bardzo zbliżali się do grona zespół walczących o awans do IV ligi. Jak jednak można wygrać, skoro nie strzela się dwóch rzutów karnych.

KORONA HID OSTROŁĘKA - ULKS CIÓŁKOWO 3:2 (2:1)
Świętochowski 25, Nadrowski 39 k,60 - Wiśniewski 17, Aranowski 75.
Po serii porażek, wreszcie wygrana Korony, chociaż w końcówce meczu bardzo zagrożona.

ŻBIK NASIELSK - BORUTA KUCZBORK 2:2 (2:2)
Markiewicz 31, Bącik 40 - P. Olszewski 5, Pstrągowski 34.
Niespodzianka, chociaż z przebiegu gry, wynik nie może dziwić.

TĘCZA PŁOŃSK - STOCZNIOWIEC PŁOCK 4:1 (0:0)
Stańczak 53,71, M. Bogucki 63, Bieniek 67 - Krzewicki 75.
Zasłużone zwycięstwo młodego zespołu z Płońska.

GKS STRZEGOWO - MKS CIECHANÓW 3:0 (2:0)
Bochdziewicz 11,35, Biranowski 63.
Duża niespodzianka w lokalnych derbach. Zwycięstwo GKS-u zasłużone.

PODLASIE SOKOŁÓW PODL. - MAKOWIANKA MAKÓW MAZ. 2:2 (2:1)
Kowalski 9, Mielniczuk 10 - Piechociński 30, Popielarski 81.
Do przerwy spora przewaga gospodarzy. Od 64 minuty gospodarze grali w 10 i to zmieniło zdecydowanie przebieg meczu.

MECZ ZALEGŁY: SKRA DROBIN - KORONA HID OSTROŁĘKA 3:3 (1:0) Zieliński18, Górski 53, Cichosz 85 k - Świętochowski 51, Żylak 60, Nadrowski 70 k.