MKS remisuje 1-1 z Podlasiem Sokołów Podlaski

Dodano: 29 kwietnia 2013 06:23, Autor: Tomasz Krupa

W pierwszym spotkaniu na własnym boisku w rundzie wiosennej MKS bramkowo zremisował z Podlasiem.
We wczorajszym spotkaniu Małkiński KS podejmował na własnym boisku zespół Podlasia Sokołów Podlaski w ramach 18 kolejki siedleckiej okręgówki. Od pierwszych minut spotkania MKS przeważał na boisku, jednak nie potrafił znaleźć drogi do bramki gości. W przeciągu kilkunastu minut czerwono-zieloni mieli kilka dogodnych sytuacji na zdobycie bramki (przyp. red. kilka stałych fragmentów gry). Z upływającym czasem goście przetrwali napór MKS-u wyprowadzając kilkakrotnie szybkie kontry. Po jednej z nich w 18 minucie zawodnicy Podlasia objęli prowadzenie. Do końca pierwszej połowy wynik już nie uległ zmianie.

W drugiej połowie MKS znowu zdobył przewagę na boisku, ale w naszym zespole przy akcjach ofensywnych brakowało skuteczności, a niekiedy przysłowiowego szczęścia. Zawodnicy z Sokołowa Podlaskiego podobnie jak w pierwszej połowie wyprowadzali jedynie kontrataki. W ostatnich 20 minutach, czerwono-zieloni po raz kolejny mocniej przycisnęli defensywę gości. Warto wspomnieć tutaj o akcji Arkadiusza Imińskiego, który zdecydował się na strzał z dystansu, futbolówka po jego strzale trafiła w poprzeczkę bramki Podlasia. W 85 minucie MKS-owi udaje się doprowadzić do remisu za sprawą Arkadiusza Imińskiego. Do końca spotkania żadnemu z zespołów nie udało się zdobyć zwycięskiej bramki.

MKS Małkinia - Podlasie Sokołów Podlaski 1-1 (0-1)
Bramka:
A. Imiński 85'
MKS: D. Sekuła - R. Tarnowski, P. Gromek, M. Sadowski, C. Giziński, M. Skłodowski (65' M. Sokołowski), Ł. Gromek (73' M. Sadowski), A. Najgrodzki, A. Borowy, A. Imiński, P. Domalewski

27 kwietnia ostrowscy piłkarze zmierzą się z Błękitnymi Gąbin w meczu, który odbędzie się na stadionie w Ostrowi Mazowieckiej.

Trwa nabór do KS Ostrovia

24 kwietnia 2013, Adrian Paszczyk

Klub Sportowy Ostrovia ogłosił nabór do drużyny piłkarskiej Orlików U-11.

MKS Małkinia wysoko przegrywa na inauguracje rundy wiosennej

22 kwietnia 2013, Tomasz Krupa

W zeszłą sobotę zespół MKS-u Małkinia wysoko uległ na wyjeździe Sępowi Żelechów 0-4.