Można się zgłaszać do Konfrontacji Tanecznych

Dodano: 4 maja 2013 16:23, Autor: opr. AKP

Zbliża się kolejna impreza taneczna w naszym powiecie. 17 maja br. odbędą się Konfrontacje Taneczne. Zgłoszenia do 10 maja br.

MDK w Ostrowi Mazowieckiej zaprasza zespoły taneczne działające w powiecie ostrowskim do wzięcia udziału w dorocznych Konfrontacjach Tanecznych, które odbędą się w hali MOSiR przy ul. Henryka Trębickiego 10 w piątek 17 maja br. o godzinie 10.00.

REKLAMAImpreza ma na celu konfrontację dorobku artystycznego dziecięcych i młodzieżowych zespołów tanecznych, popularyzację zespołowych form tanecznych, ich walorów wychowawczych i artystycznych oraz wymianę pomysłów, doświadczeń w zakresie pracy z zespołami.

Warunkiem uczestnictwa jest przygotowanie i wykonanie choreografii o łącznym czasie nie przekraczającym 8 minut w następujących kategoriach tanecznych: taniec narodowy - ludowy, inscenizacja taneczna, taniec nowoczesny, inne propozycje taneczne.

Jury oceniać będzie zespoły w trzech kategoriach wiekowych: 7 - 11 lat, 12 - 15 lat, 16 - 19 lat.

Kartę zgłoszenia należy przesłać w nieprzekraczalnym terminie do dnia 10 maja br. listownie na adres: Miejski Dom Kultury , ul. 3-go Maja 50, 07-300 Ostrów Mazowiecka faksem na numer 29 7462703 lub 29 6443245 bądź mailem na adres: [email protected].

Współorganizatorem imprezy i fundatorem nagród jest Starostwo Powiatowe w Ostrowi Mazowieckiej. Szczegółowych informacji udziela instruktor, pani Bożena Jakubczyk pod wyżej wymienionymi numerami telefonu.


Zdjęcie: Karolina Guziewska

Zobacz również

Andropauza 2 czyli męska rzecz być kobietą w maju w Ostrowi

2 maja 2013, Anna Krajewska-Polak

Już 15 maja kolejna komedia w klimatach męsko-żeńskich. MDK zaprasza na sztukę "Andropauza 2 czyli męska rzecz być kobietą".

Ostrowskie plastyczki wyróżnione

1 maja 2013, opr. AKP

Uczestniczki Pracowni Plastycznej z ostrowskiego MDK zostały wyróżnione na Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Geometria w szarości".

XI Ostrowskie Spotkanie Ornitologiczne (zdjęcia)

30 kwietnia 2013, Mateusz Kryspin

Tegoroczne XI Ostrowskie Spotkanie Ornitologiczne cieszyło się wielkim zainteresowaniem. Wzięło w nim udział 150 uczniów z 25 szkół z terenu całego powiatu ostrowskiego.

Komentarze

Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

BIURO DORADCZO-FINANSOWE W&R

ul. Duboisa 4 lok.1
07-300 Ostrów Mazowiecka

Pokusa Kebab

ul. Kilińskiego 2 lok. 17
07-300 Ostrów Mazowiecka

Spróbuj, a ulegniesz Pokusie!

Pixel - okna, drzwi, bramy

ul. Nurska 33 (wjazd od Biegańskiego)
07-320 Małkinia Górna

Ponad 10 lat doświadczenia w stolarce okiennej i drzwiowej!

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]