Można się zgłaszać do Konfrontacji Tanecznych

Dodano: 4 maja 2013 16:23, Autor: opr. AKP

Zbliża się kolejna impreza taneczna w naszym powiecie. 17 maja br. odbędą się Konfrontacje Taneczne. Zgłoszenia do 10 maja br.

MDK w Ostrowi Mazowieckiej zaprasza zespoły taneczne działające w powiecie ostrowskim do wzięcia udziału w dorocznych Konfrontacjach Tanecznych, które odbędą się w hali MOSiR przy ul. Henryka Trębickiego 10 w piątek 17 maja br. o godzinie 10.00.

REKLAMAImpreza ma na celu konfrontację dorobku artystycznego dziecięcych i młodzieżowych zespołów tanecznych, popularyzację zespołowych form tanecznych, ich walorów wychowawczych i artystycznych oraz wymianę pomysłów, doświadczeń w zakresie pracy z zespołami.

Warunkiem uczestnictwa jest przygotowanie i wykonanie choreografii o łącznym czasie nie przekraczającym 8 minut w następujących kategoriach tanecznych: taniec narodowy - ludowy, inscenizacja taneczna, taniec nowoczesny, inne propozycje taneczne.

Jury oceniać będzie zespoły w trzech kategoriach wiekowych: 7 - 11 lat, 12 - 15 lat, 16 - 19 lat.

Kartę zgłoszenia należy przesłać w nieprzekraczalnym terminie do dnia 10 maja br. listownie na adres: Miejski Dom Kultury , ul. 3-go Maja 50, 07-300 Ostrów Mazowiecka faksem na numer 29 7462703 lub 29 6443245 bądź mailem na adres: [email protected].

Współorganizatorem imprezy i fundatorem nagród jest Starostwo Powiatowe w Ostrowi Mazowieckiej. Szczegółowych informacji udziela instruktor, pani Bożena Jakubczyk pod wyżej wymienionymi numerami telefonu.


Zdjęcie: Karolina Guziewska

Zobacz również

Andropauza 2 czyli męska rzecz być kobietą w maju w Ostrowi

2 maja 2013, Anna Krajewska-Polak

Już 15 maja kolejna komedia w klimatach męsko-żeńskich. MDK zaprasza na sztukę "Andropauza 2 czyli męska rzecz być kobietą".

Ostrowskie plastyczki wyróżnione

1 maja 2013, opr. AKP

Uczestniczki Pracowni Plastycznej z ostrowskiego MDK zostały wyróżnione na Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Geometria w szarości".

XI Ostrowskie Spotkanie Ornitologiczne (zdjęcia)

30 kwietnia 2013, Mateusz Kryspin

Tegoroczne XI Ostrowskie Spotkanie Ornitologiczne cieszyło się wielkim zainteresowaniem. Wzięło w nim udział 150 uczniów z 25 szkół z terenu całego powiatu ostrowskiego.

Komentarze

Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica w Płocku

Al. Kilińskiego 12
09-402 Płock

Dajemy więcej! Otwórz drzwi do swojej kariery!

Lewiarz Development Sp. z o.o.

ul. Wiejska
07-300 Ostrów Mazowiecka

Osiedle Przy Wiejskiej - wkrótce w sprzedaży!

Usługi koparko-ładowarką, koparka, ładowarka, transport ziemi - A. Warchoł

ul. Mazowiecka 44/1
07-310 Ostrów Mazowiecka

Usługi transportowe i roboty ziemne

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]