Wysoka porażka Ostrovi przed własną publicznością (zdjęcia)

Dodano: 9 czerwca 2013 20:41, Autor: Tomasz Krupa

Niestety w ostatnim spotkaniu IV ligi w sezonie 2012/2013 w Ostrowi Mazowieckiej, piłkarze KS-u wysoko ulegli Bzurze Chodaków 1-4.
No nie tak miało być. Zespół Ostrovi w dniu wczorajszym po raz ostatni w tym sezonie IV ligi zaprezentował się miejscowej publiczności. Niestety nie było to udane pożegnanie z ostrowską publicznością. Zacznijmy jednak od początku.

W pierwszych minutach gry nic nie wskazywało na wysoką porażkę żółto-zielonych. Już w 14 minucie zgromadzona publiczność mogła cieszyć się z prowadzenia. Po ładnej składnej akcji całego zespołu na listę strzelców wpisał się Daniel Góral. Jednak radość z prowadzenia nie była długa, ponieważ w 24 minucie odpowiadają goście, którzy za sprawą grającego trenera Dariusza Jackiewicza doprowadzają do remisu. W tej akcji świetnie zachował się Kamil Bartosiewicz, który idealnie zagrał do Tomasza Trafalskiego, który w sytuacji sam na sam z Orłowskim strzela wprost w golkipera Ostrovi, jednak dobitka Jackiewicza znajduję drogę do siatki Ostrovi. Pomimo, że oba zespoły miały jeszcze kilka dogodnych sytuacji bramkowych wynik nie uległ już zmianie.

Po zmianie stron na boisku istniała już tylko drużyna Bzury Chodaków. Około 50 minuty na indywidualną akcję zdecydował się Kamil Bartosiewicz, który po minięciu obrońców pewnie pokonuje Orłowskiego. Ostrovia zaczęła co raz śmielej atakować bramkę gości, ale w tym dniu nie było nam dane pokonać dobrze broniącego Kamila Woźniaka. W ostatnich 10 minutach spotkania padły jeszcze dwie bramki dla gości. I tak w 80 i 89 minucie na listę strzelców wpisuje się dwukrotnie Tomasz Oziemblewski.

Niestety porażka przeciwko spadkowiczowi IV ligi skomplikowała naszą sytuację w tabeli, gdzie na kolejkę przed końcem sezonu zajmujemy dopiero 9 miejsce.

Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Bzura Chodaków 1-4 (1-1)