Ostrowscy rolkarze sprawdzili się na Aligator Jam 2013 (zdjęcia)

Dodano: 29 lipca 2013 09:13, Autor: Anna Krajewska-Polak

Karol Ościłwoski, Tomek Sosiński, Krystian Godlewski i Krzysiek Zaborszczyk okazali się najlepsi w swoich kategoriach na pierwszy w Ostrowi zawodach dla rolkarzy.
Osiemnastu zawodników wzięło udział w pierwszy w naszym mieście zawodach dla miłośników rolek agresywnych - Aligator Jam 2013. Zawody odbyły się 27 lipca br. na ostrowskim skate parku., a uczestnicy rywalizowali w czterech kategoriach: juniorzy (do lat 16), seniorzy (od lat 16) oraz best trick junior i best trick senior.

W kategorii junior, najlepszy okazał się Karol Ościłwoski, kolejne miejsca zdobyli Kuba Piędziak i Adrian Bogacki. Pośród seniorów zwycięzcą został Tomek Sosiński, pozostałe miejsca na podium zdobyli Krzysiek Zaborszczyk i Adrian Panuś. W kategorii junior w Aligator Jam 2013 wzięło udział 5 zawodników, pośród seniorów 13 walczyło o miejsce na podium. W best tricku w kategorii junior wzięły udział 2 osoby, a wygrał Krystian Godlewski. W best tricku w kategorii senior brało udział 10 osób. Zwycięzcą został Krzysiek Zaborszczyk.

Zawody zostały pozytywnie przyjęte przez uczestników i publiczność, a organizatorzy zapowiadają przyszłoroczną edycję. - W przyszłym roku możecie się spodziewać się kolejnego Aligator Jam. - zapowiada główny organizator Eryk Starczewski. Przygotowania do zawodów trwały zaledwie miesiąc. Wsparcia w organizacji Erykowi udzielili Piotr Iwańczuk i Stefano Kocka. Impreza nie mogłaby się również odbyć bez zaangażowania ostrowskiego MDK i MOSiR i kilkunastu osób, które pracowały w dniu zawodów.

Zobaczcie galerie zdjęć z zawodów

Zdjęcia: Paulina Borowa

Arkadiusz Ciach strzela w inauguracyjnym spotkaniu II ligi (wideo)

28 lipca 2013, Tomasz Krupa

Nasz były zawodnik daje remis w pierwszym spotkaniu II ligi Olimpii Zambrów.

Ostrovia zwycięża w kolejnym sparingu

26 lipca 2013, Tomasz Krupa

Żółto-zieloni w trzecim sparingu pokonali wysoko Podlasie Sokołów Podlaski 4-1.

Zawody wędkarskie o Puchar Wójta Wąsewa

25 lipca 2013, Koło PZW Nr 64, red. Agnieszka Pleńska

Zarząd Koła PZW nr 64 w Ostrowi Maz. i WOKS "WODNIK" zapraszają do udziału w VII Otwartych Zawodach Spławikowych o "Puchar Wójta Wąsewa".