Letnia OMK już 30 sierpnia

Dodano: 14 sierpnia 2013 10:38, Autor: Anna Krajewska-Polak

Po raz czwarty ulicami naszego miasta przejedzie Ostrowska Masa Krytyczna. Tym razem mają pokonać trasę o dystansie 10,39 km.
30 sierpnia br. spod ratusza wyruszy Letnia Ostrowska Masa Krytyczna. Organizatorzy zapowiadają obecność gościa specjalnego, mocno związanego z kolarstwem.

REKLAMAZnana jest już trasa przejazdu OMK. Rowerzyści wyjadą z placu Księżnej Anny Mazowieckiej, a później pojadą ulicami: , 3 Maja, Mieczkowskiego, Broniewskiego, Wołodyjowskiego, Małkińską, Szpitalną, Duboisa, Zapolskiej, Szkolną, Tysiąclecia, Wójtowską, Sportową, Kolarską, Widnichowską, Lipową, Armii Krajowej, Wileńską, Młyńską, Lubiejewską, Cmentarną, Wyspiańskiego, Wyczółkowskiego, Sielską, Asnyka, Rodziewiczówny, Tamkową, Różańską, 3 Maja, Jagiellońską, Okrzei i wrócą na plac Księżnej Anny Mazowieckiej. Dystans 10.39 km.

Ostrowska Masa Krytyczna, to cykliczne spotkanie grupy rowerzystów oraz ich wspólny przejazd przez miasto, organizowany pod hasłem: "My nie blokujemy ruchu, my jesteśmy ruchem". Masy bardzo rzadko są organizowane w niedzielę czy sobotę, miłośnicy dwóch kółek chcą w ten sposób pokazać, że jeżdżą na rowerze nie tylko w weekend, ale siedem dni w tygodniu, o każdej porze dnia. Letnia Ostrowska Masa odbędzie się w piątek.
Zobaczcie galerie zdjęć z Wiosennej OMK

Zobacz również

XIII Międzynarodowy Motocyklowy Rajd Katyński w Ostrowi

14 sierpnia 2013, UM Ostrów Maz., red. Agnieszka Pleńska

W sobotę na placu przed budynkiem pływalni miejskiej władze miasta wspólnie z mieszkańcami powitają uczestników XIII Międzynarodowego Motocyklowego Rajdu Katyńskiego.

Wyjedź i wróć bezpiecznie!

14 sierpnia 2013, KWP Radom, red. Agnieszka Pleńska

Zbliża się wydłużony, sierpniowy weekend. Mazowieccy policjanci przeprowadzą podczas niego działania "Bezpieczny weekend".

Ostrowskie zumbowiczki w Warszawie

13 sierpnia 2013, Anna Krajewska-Polak

W niedzielę grupa miłośniczek zumby z Ostrowi ruszyła do warszawskiego klubu La Playa na szaleństwa zumbowe.

Komentarze

Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Bank Spółdzielczy w Ostrowi Mazowieckiej

ul. 3-go Maja 32
07-300 Ostrów Mazowiecka

Jesteśmy z Wami od 1898r.!

VeloBank - Placówka Partnerska w Ostrowi Mazowieckiej

ul. 3 Maja 74
07-300 Ostrów Mazowiecka

PSB MRÓWKA

ul. Lubiejewska 94
07-300 Ostrów Mazowiecka

Wszystko dla domu i ogrodu!

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]