Pierwsze punkty w nowym sezonie dla KS Ostrovia (zdjęcia)

Dodano: 15 sierpnia 2013 12:32, Autor: Zbigniew Szwaguliński

Po porażce przyszedł czas na pierwsze zwycięstwo w nowym sezonie. KS Ostrovia wygrała z Naprzód Skórzec. Bohaterem spotkania został Patryk Gromek.

O zwycięstwo kibice zgromadzeni 14 sierpnia 2013 na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji drżeli do samego końca. Pierwsza połowa w wykonaniu gospodarzy nie wyglądała dobrze. Piłkarze ze Skórca wielokrotnie atakowali bramkę strzeżoną przez Adriana Orłowskiego jednak udało się nie stracić bramki.

W drugiej połowie goście zdołali jednak pokonać naszego bramkarza. W 62 minucie spotkania ładnym strzałem z ponad 20 metrów bramkę zdobył Dorian Zając. Nasz zespół nie poddał się i odpowiedział już osiem minut później. Bramkę wyrównującą zdobył Patryk Gromek po ładnym dośrodkowaniu. Goście mogli ponownie wyjść na prowadzenie jednak sytuacji sam na sam nie wykorzystał Łukasz Kucyk. Niewykorzystana sytuacja zemściła się na piłkarzach ze Skórca, bo w 80 minucie Patryk Gromek zdobył swoją drugą bramkę. Wynik nie uległ już zmianie i nasi piłkarze mogli cieszyć się z 3 punktów.

Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Naprzód Skórzec 2:1 (0:0)

Zdjęcia: Zbigniew Szwaguliński

Nieudanie rozpoczął się sezon dla podopiecznych trenera Pawła Kowalczyka. Ostrovia przegrywa na wyjeździe.

MOSiRowo-ORLIKowo

12 sierpnia 2013, Bernard Pietkiewicz, red. Agnieszka Pleńska

W rozgrywkach MOSiRowo-ORLIKowo wzięło udział cztery drużyny: FC Pekin, KS Legia Ostrów Mazowiecka, Petarda oraz Turbo Bobry.

Żyrardowianka nie dała szans Ostrovi

8 sierpnia 2013, Tomasz Krupa

W ostatnim sparingu przed startem sezonu IV ligi, zespół Ostrovi uległ na własnym boisku 0-3 Żyrardowiance Żyrardów.