Wakacyjne podwórko na Osiedlu Życzliwości (zdjęcia)

Dodano: 24 sierpnia 2013 17:31, Autor: Anna Krajewska-Polak

Po raz kolejny w czasie tegorocznych wakacji MDK zaprosił całe rodziny, a w szczególności ich najmłodszych członków, na Wakacyjne Podwórko. Było mnóstwo atrakcji, dmuchane zabawki, konkursy z nagrodami, śpiewy i wspólne tańce.
23 sierpnia br. na Osiedlu Lubiejewska przy budynku Miejskiego Domu Kultury po raz kolejny odbyła się integracyjna impreza Wakacyjne Podwórko. Spotkanie rozpoczęli przedstawiciel organizatora, dyrektor MDK, Jacek Kalinowski i gospodarz podwórka, prezes TBS, Mirosław Przastek.


REKLAMA
Pierwszy konkurs, z wiedzy ogólnej, miał bardzo ciekawe, choć nietypowe, nagrody. Każda osoba, która poprawnie odpowiedziała na pytanie konkursowe, mogła posadzić własnoręcznie lipę, która w dodatku, otrzymywała imię laureata. I tak na Osiedlu Lubiejewska przybyło sześć nowych drzew, które się nazywają: Hania, Marcel, Ola, Piotr i Paweł, Kuba oraz Natalia. - Poza zaszczytem, że lipa nosi wasze imię, macie również obowiązek dbania o drzewka, podlewania i kontrolowania czy wszystko z nimi w porządku. - uczy młodych ludzi Hanna Sasinowska z ostrowskiego MDK. Ofiarodawcą sadzonek jest Nadleśnictwo Ostrów Mazowiecka. A jak powiedział dyrektor MDK - W październiku Osiedle Lubiejewska może otrzymać kolejne drzewka. Proszę się do nas zgłaszać. - zachęcał.


Najmłodsi mieszkańcy naszego miasta wzięli udział w konkursie plastycznym, w którym mieli kredą na chodniku namalować swoje wakacyjne marzenia. Po tym konkursie, dzięki jednemu z uczestników, Osiedle Lubiejewska może zostać przemianowane na Osiedle Życzliwości. Bartek, młody ostrowianin, biorąc udział w konkursie plastycznym, wymarzył i to namalował, by jego osiedle było pełne życzliwości. Najpiękniejsze prace zostały pochwalone i nagrodzone.


Ponadto dzieci mogły bezpłatnie pobawić się w dmuchanych zabawkach, popływać w kulach, poskakać na trampolinie. Nie zabrakło wakacyjnej muzyki, wspólnych tańców i śpiewów. Dodatkową atrakcją było rodzinne grillowanie i recital chóru Retro Band z gościnnym występem
Krzysztofa Kaczorowskiego.

Zobaczcie zdjęcia z Wakacyjnego Podwórka


Zobacz również

"W ciemności" w letnim kinie plenerowym (zdjęcia)

23 sierpnia 2013, Anna Krajewska-Polak

Po raz drugi tego lata Młodzieżowa Rada Miasta zaprosiła mieszkańców naszego miasta na letnie kino plenerowym. Tym razem zaproponowali film Agnieszki Holland "W ciemności".

Program II Pikniku Rodzinnego

22 sierpnia 2013, red. AKP

W programie II Pikniku Rodzinnego znalazło się wiele atrakcji dla dzieci i ich rodziców. Wybory Małej Miss, Ostrowski Mam Talent, rodzinne fotografie, warsztaty, konkursy, rodzinne tańce, zajęcia fitness, mecz piłki nożnej, wspólne grillowanie i biesiadowanie.

Najmłodsi wędrowali po Polsce (zdjęcia)

21 sierpnia 2013, Anna Krajewska-Polak

Podczas zabaw "Podróże małe i duże - poznajemy Polskę" ostrowski Miejski Dom Kultury zapoznał dzieci z polską kulturą oraz zwyczajami. Ponadto były konkursy, zabawy, tańce, wspólne śpiewanie i spektakl "Piękna i Bestia".

Komentarze

Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Restauracja Tandem

ul. Henryka Trębickego 6
07-300 Ostrów Mazowiecka

U nas wyjątkowa jest nie tylko pizza!

BIURO DORADCZO-FINANSOWE W&R

ul. Duboisa 4 lok.1
07-300 Ostrów Mazowiecka

Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów Marek Michalik i Spółka s.c.

Małkińska 186
07-300 Ostrów Mazowiecka

Oferujemy pełny zakres badań technicznych pojazdów!

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]