Zostań wolontariuszem Kampanii Białych Serc

Dodano: 29 sierpnia 2013 13:41, Autor: Grupa Zalewski Patrol, red. A. Pleńska

Grupa Zalewski Patrol poszukuje wolontariuszy do udziału w październikowej IX Kampanii Białych Serc, która rozpocznie się 12 i potrwa do 20 października 2013 roku.
Już 12 października po raz dziewiąty odbędzie się Kampania Białych Serc - ogólnopolski solidarny protest przeciwko narkotykom. Pomysłodawcą Kampanii Białych Serc jest Mariusz Zalewski, a głównym organizatorem Grupa Zalewski we współpracy ze Stowarzyszeniem Hospicjum Królowej Apostołów w Mławie.

Charakterystycznym symbolem Kampanii stało się zwykłe papierowe białe serduszko zawieszone w oknach na czasz trwania Kampanii. Kampania Białych Serc ma na celu propagowanie życia bez narkotyków. Skierowana jest głównie do młodzieży, dzieci, rodziców, nauczycieli i wychowawców. Kampania jest również protestem przeciwko rosnącej liczbie osób uzależnionych oraz jest poświęcona ofiarom uzależnień.
REKLAMA


Podczas Kampanii odbywa się dużo imprez sportowych propagujących zdrowy styl życia, koncerty oraz liczne spotkania młodzieży z osobami uzależnionymi, marsze solidarnego protestu przeciwko narkotykom itp.

Kampania od początku wpisała się jako stały program wśród szkół i instytucji społecznych, ponieważ w bardzo prosty sposób angażuje młodych ludzi do współudziału, a przy tym nie wymaga nakładów finansowych.

W tym roku październikowa Kampania będzie skierowana na aspekt zdrowotny, a więc przeciwdziałania AIDS.

Grupa Zalewski Patrol poszukuje osób w każdym wieku i z każdego zakątka Polski. Wystarczy wejść na stronęhttp://www.bialeserca.pl.tl, wypełnić i przesłać formularz zgłoszeniowy. Zgłoszenia przyjmowane są do 10 października 2013 roku.


Spot październikowej IX Kampanii Białych Serc możesz obejrzeć pod poniższym linkiem:
http://youtu.be/qS_CaKfRg5s


źródło zdj. Grupa Zalewski Patrol

Zobacz również

Całe miasto tańczy (zdjęcia)

29 sierpnia 2013, Anna Krajewska-Polak

Dziś pod Ratuszem odbędzie się impreza pod hasłem "Całe miasto tańczy". Każdy, kto lubi tańczyć może dołączyć.

2 września tańsze pływanie na basenie

27 sierpnia 2013, Anna Krajewska-Polak

2 września br. na pływalni miejskiej cena za godzinę, to tylko 3 zł. W godzina od 12.00 do 15.00 wszyscy mogą korzystać z basenu taniej.

Ostrów Maz. Rock Festiwal

27 sierpnia 2013, Anna Krajewska-Polak

W piątek, 30 sierpnia br., MDK zaprasza na kolejną edycję Ostrów Maz. Rock Festiwal. Gwiazdą wieczoru będzie grupa Ziyo.

Komentarze

Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

PSB MRÓWKA

ul. Lubiejewska 94
07-300 Ostrów Mazowiecka

Wszystko dla domu i ogrodu!

Ener Solar OZE Piotr Duchnowski

ul. Glina 90
07-320 Małkinia Górna

Darmowa energia ze słońca

Zespół Szkół Powiatowych im. Papieża Jana Pawła II w Czerwinie

ul. Piastowska 23 A
07-407 Czerwin

Wszystkie szkoły są bezpłatne!!! Zapraszamy!!!

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]