Czarni Węgrów polegli w Ostrowi

Dodano: 5 września 2013 19:58, Autor: Tomasz Krupa

W środowym pojedynku podopieczni trenera Pawła Kowalczyka pokonali na własnym boisku 2-0 Czarnych Węgrów.
Od gwizdka sędziego to ostrowski team był drużyną, która przez pełne 90 minut prowadziła grę. Na pierwszą bramkę zgromadzeni kibice na stadionie przy ul. Warchalskiego czekali, aż do 18 minuty. Wtedy to w polu karnym Czarnych faulowany zostaje Robert Wilczewski. Sędzia spotkania bez zawahania wskazał na "wapno". Do piłki podszedł jeden z najbardziej doświadczonych graczy KS-u Marek Kaliszewski, który pewnym i mocnym strzałem pokonał golkipera gości. Po stracie bramki przez Czarnych gra się wyrównała jednak w pierwszych 45 minutach nie padły już żadne gola.

Po zmianie stron sytuacja wyglądała podobnie jak w pierwszych 45 minutach. W 65 minucie dobre dośrodkowanie w pole karnych gości wykorzystuje Rafał Rakowiecki, który strzela obok bezradnego bramkarza Czarnych. Wynik do końca spotkania nie uległ już zmianie. Dzięki temu zwycięstwu Ostrovia po 6 kolejkach IV ligi zajmuję 9 pozycje.

Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Czarni Węgrów 2-0 (1-0)
M. Kaliszewski 18', R. Rakowiecki 65'
Ostrovia: A. Orłowski, D. Góral, K. Małkiński, A. Zaremba, D. Wilczewski, B. Wyrzykowski, R. Wilczewski, T. Grądzki, M. Kaliszewski, P. Zacheja, R. Rakowiecki oraz T. Jawrowski, H. Ochidi, M. Ruciński, J. Zapatka

Już w środę żółto-zieloni na własnym boisku podejmą czerwoną latarnie IV ligi zespół Czarnych Węgrów.