Data dodania: 19 marca 2015, Autor: Uczestnicy wycieczki
17 marca 2015 roku odbyła się wycieczka do Warszawy. Uczestniczyli w niej uczniowie Gimnazjum Publicznego nr 1 i Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Ostrowi Mazowieckiej.
ul. Stefana Batorego 19
07-300 Ostrów Mazowiecka
Miejsce pełne kwiatów i wyjątkowych dekoracji.
ul. Nurska 33 (wjazd od Biegańskiego)
07-320 Małkinia Górna
Ponad 10 lat doświadczenia w stolarce okiennej i drzwiowej!