Nie będzie nowej jednostki w ratuszu (03.09.2015) (17 zdjęć)
Data dodania: 3 września 2015, Autor: Agnieszka Pleńska
Utworzenie nowej jednostki organizacyjnej nie spotkało się z entuzjazmem radnych. Wielu z nich potrzebuje więcej czasu i informacji, aby podjąć decyzję.
UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników
oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci
urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności.
[Zamknij]