Data dodania: 15 marca 2016, Autor: BKKK
W dniu 6 marca 2016 r. w Zambrowie odbył się II Turniej o Puchar Burmistrza Zambrowa. Z Brokowskiego Klubu Karate Kyokushinkai wystartowało pięcioro zawodników: Tomasz Rostek, Wiktoria Decyk,, Kacper Miler, Zofia Sobotka, Marcin Sokołowski.
Al. Kilińskiego 12
09-402 Płock
Dajemy więcej! Otwórz drzwi do swojej kariery!