Data dodania: 20 grudnia 2013, Autor: Hanna Chromińska
Już po raz dziesiąty nauczyciele i Samorząd Uczniowski PG 2 w Małkini zaprosili na zabawę mikołajkową 25 wychowanków Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. ks. kardynała Stefana Wyszyńskiego w Zuzeli.
ul. 11 Listopada 1/1
07-300 Ostrów Mazowiecka
UWAGA! NOWA KOLEKCJA RZYMSKICH ROLET I ZASŁON !