Data dodania: 15 października 2017, Autor: ZSP nr 2
Chcąc zgłębić tajniki sztuki aktorskiej i móc uczestniczyć w spektaklu teatralnym, klasa III z ostrowskiej Czwórki wraz z wychowawczynią Anną Grabowską i nauczycielką Małgorzatą Padzik wyjechały 11 października do Teatru Lalki i Aktora w Łomży.
ul. Stefana Batorego 19
07-300 Ostrów Mazowiecka
Miejsce pełne kwiatów i wyjątkowych dekoracji.
Uścianek Wielki 23
07-323 Zaręby Kościelne
Remonty dostosowane do Twoich potrzeb