W sobotnie popołudnie uczniowie Dwójki wspólnie z rodzicami pojechali na wycieczkę do Warszawy do Teatru Narodowego na spektakl pt. "Królowa Śniegu".
ul. 3-go Maja 32
07-300 Ostrów Mazowiecka
Jesteśmy z Wami od 1898r.!
07-300 Ostrów Mazowiecka / Warszawa
Niezawodne czyszczenie domowych i przemysłowych modułów fotowoltaicznych