Konferencja "Uwolnij się. Bądź sobą!", odbyła się w dniu 18 listopada 2022 w Starej Elektrowni, w Ostrowi Mazowieckiej. Gośćmi byli dr hab. Mariusz Jędrzejko, kierownik Ośrodka Wsparcia dla Dzieci i Dorosłych z Zaburzeniami i Uzależnieniami w Józefowie oraz mgr Zbigniew Michalczyk, kierownik Ośrodka Podwójnej Diagnozy dla Młodzieży w Otwocku.
ul. Piastowska 23 A
07-407 Czerwin
Wszystkie szkoły są bezpłatne!!! Zapraszamy!!!
ul. Armii Krajowej 26
07-300 Ostrów Mazowiecka
ŚWIEŻE WARZYWA I OWOCE ORAZ ARTYKUŁY SPOŻYWCZE
ul. 3-go Maja 32
07-300 Ostrów Mazowiecka
Jesteśmy z Wami od 1898r.!