Uczniowie i pracownicy szkoły bawili się wspólnie podczas choinki. Wieczór uświetnił Święty Mikołaj oraz spektakl inspirowany "Małym Księciem", przygotowany przez rodziców i nauczycieli.
UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników
oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci
urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności.
[Zamknij]