Nagrody za wyniki w nauce i sukcesy sportowe, podziękowania dla nauczycieli i rodziców, występy artystyczne oraz tradycyjny polonez, w takiej atmosferze uczniowie klas ósmych zakończyli naukę w Szkole Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Ostrowi Mazowieckiej. Uroczystość była pełna wzruszeń i symbolicznie zamknęła ważny etap w życiu absolwentów.
ul. Nurska 33 (wjazd od Biegańskiego)
07-320 Małkinia Górna
Zaproszenia, firmowe kartki świąteczne i inne
ul. Mieczkowskiego 16 (Galeria TEK, II piętro)
07-300 Ostrów Mazowiecka
Szukasz mebli, które idealnie wpasują się w Twoje wnętrze? Zainspiruj się!