Nagrody za wyniki w nauce i sukcesy sportowe, podziękowania dla nauczycieli i rodziców, występy artystyczne oraz tradycyjny polonez, w takiej atmosferze uczniowie klas ósmych zakończyli naukę w Szkole Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Ostrowi Mazowieckiej. Uroczystość była pełna wzruszeń i symbolicznie zamknęła ważny etap w życiu absolwentów.
ul. Mazowiecka 44/1
07-310 Ostrów Mazowiecka
Usługi transportowe i roboty ziemne
ul. Sikorskiego 51A
07-300 Ostrów Mazowiecka
Meble wysokiej jakości na zamówienie!