Nagrody za wyniki w nauce i sukcesy sportowe, podziękowania dla nauczycieli i rodziców, występy artystyczne oraz tradycyjny polonez, w takiej atmosferze uczniowie klas ósmych zakończyli naukę w Szkole Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Ostrowi Mazowieckiej. Uroczystość była pełna wzruszeń i symbolicznie zamknęła ważny etap w życiu absolwentów.
ul. Ks. Jana Sobotki 4
07-300 Ostrów Mazowiecka
Ubezpieczamy domy, samochody, firmy!
Małkińska 186
07-300 Ostrów Mazowiecka
Oferujemy pełny zakres badań technicznych pojazdów!
ul. Wileńska 13
07-300 Ostrów Mazowiecka
MEBLE PRODUKOWANE NA INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE KLIENTA