Nagrody za wyniki w nauce i sukcesy sportowe, podziękowania dla nauczycieli i rodziców, występy artystyczne oraz tradycyjny polonez, w takiej atmosferze uczniowie klas ósmych zakończyli naukę w Szkole Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Ostrowi Mazowieckiej. Uroczystość była pełna wzruszeń i symbolicznie zamknęła ważny etap w życiu absolwentów.
ul. Sikorskiego 51A
07-300 Ostrów Mazowiecka
Meble wysokiej jakości na zamówienie!
Al. Kilińskiego 12
09-402 Płock
Dajemy więcej! Otwórz drzwi do swojej kariery!
ul. Broniewskiego 24A/52
07-300 Ostrów Mazowiecka
Terapia, diagnoza, badania kierowców, badania na broń.