Nagrody dla najlepszych uczniów, wyróżnienia za osiągnięcia naukowe, sportowe i artystyczne oraz wzruszające pożegnanie wieloletniego nauczyciela Zbigniewa Wajszczyka ? tak wyglądało uroczyste zakończenie roku szkolnego klas IV?VII w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Ostrowi Mazowieckiej. Podczas wydarzenia doceniono także rodziców, członków Samorządu Uczniowskiego i uczniów ze stuprocentową frekwencją.